More

  Vrasjet në Lezhë, një nga viktimat është rapsod i njohur në qytet

  Kol Murrani është një nga personat e vrarë me armë zjarri në Lezhë. Ai është rapsod i njohur në Lezhë, si dhe pronar i një lokali në zonë. Mbeten mister motivet e këtij krimi të rëndë, ku u vra edhe Preng Simoni. Kol Murrani nuk rezulton me të shkuar kriminale dhe njihet nga shumë banorë të zonës. Ka qenë djali i njërit prej viktimave, i cili i ka gjetur pa shenja jete.

  Latest news

  Related news

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here