More

  Zbulohet loja e parë falas e PlayStation Plus për Qershorin

  - reklamë -

  Loja e parë e cila do të ofrohet falas për muajin Qershor nga PlayStation Plus është Call of Duty: WW2. Loja mund të shkarkohet nga dita e sotme 26 maj.

  Lajmi u bë i ditur nga vetë PlayStation përmes rrjetit social Twitter. Gjatë javës PlayStation do të japë më tepër informacione për katalogun e lojërave që do të ofrohen falas gjatë muajit.

  E gjithë vëmendja e fansave të PlayStation është tek ekskluziviteti Spider-Man i Marvel me shpresën se do të përfshihet në katalogun e lojërave të Qershorit.

  Call of Duty: WW2 debutoi në 2017-ën me ambicie të mëdha nga Activision dhe është pritur mirë nga fansat. Me SledgeHammer Call of Duty u rikthye në zanafillë dhe në vend që të ndryshonte përsëri seritë zgjodhi thjeshtë ri rafinonte.

  Ky i fundit mendohet të jetë një prej titujve më të suksesshëm ndër vit. /PCWorld Albanian

  - reklamë -

  Lajmet e fundit

  - reklamë -

  Lajme të ngjashme

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here