More

  Zjarr në një servis makinash tek “Ali Demi”

  Një servis makinash është përfshirë nga flakët ditën e sotme. Ngjarja është regjistruar në zonën e “Ali Demit” në Tiranë. Në vendin e ngjarjes ndodhet shërbimi i zjarrfikëses dhe policia, ku po bëhet e mundur shuarja e flakëve.
  Deri në këto moomente nuk dihen rrethanat e ngjarjes.

  Lajm në pëditësim…

  Latest news

  Related news

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here