Categories
Shijoje TV

Video fantastike e mesazh prekës nga Tetova, nxënësit shpalosin flamurin gjigant

Nxënësit e shkollës së mesme të mjekësisë “Mosha Pijade”, në Tetovë, kanë shpalosur sot flamurin gjigant shqiptar në nder të festës së pavarësisë së Shqipërisë, dhe në shenjë solidariteti me viktimat e tragjedisë që goditi vendin tonë, siç raporton Tetova Sot. “Lutu për Shqipërinë” ishin fjalët që nxënësit formuan me koreografinë e tyre, dhe më […]