Më shum

  Urime

  Historia e fshatit Mandrica ne Bullgari. Ruajtja e rrenjeve dhe refuzimi per tu bere bullgare, turq apo greke

  SHPËRNGULJA E SHQIPTARËVE NË TROJET E BULLGARISË SË SOTME KA NJË HISTORI TË GJATË. EKZISTOJNË BURIME ME KARAKTER LEGJENDAR QË DATOJNË ARDHJEN...

  Besnik Palnikaj dy fjalë për poetin e madh Gjergj Fishta , fjalë zemre.

  Gjergj Fishta është e para figurë që nderoi Shqipërinë ndërkombëtarisht duke u nominuar për çmimin Nobel. Prej ku lidhen retë...

  Arsyet Përse Ju Bien Flokët – Gabimet Që Mund T’i Ndreqni Që Tani

  Krehja e flokëve kur janë të lagur i këput dhe i shkul ato. Foto: Flickr Flokët u bien të gjithëve. Qimet këputen dhe...
  - Advertisement -

  Urime për Shën Valentin

  Kush është Shën Valentini dhe pse festohet kjo ditë? Shën Valentini, zyrtarisht Shën Valentini i Romës, ishte një shenjtor i njohur...

  Urime Ditëlindjen Babi

  Por, sot është një ditë e veçantë në familjen  tuaj! si të uroni Babin tuaj për një Ditëlindje!

  Urime ditëlindjen Mami

  Gëzuar Ditëlindjen Mami , Urime Ditëlindjen Mami

  Urime për Vitin i Ri

  Pershendetje,ketu do te gjeni urime per vitin e ri te gatshme. Nese keni ndonje urim special mund ta postoni...

  Urime për ditëlindjen

  Shpresoj qe te gjitha deshirat tua te te plotesohen, Te uroje qe te gjitha enderrat tua te te behen realitet, Te deshiroje...

  Urime Ditelindjen për Fëmijë

  Në vazhdim do të mund të gjeni urime për ditelindjen e djalit dhe vajzës suaj! Urime për ditelindjen...

  Urim për 7 Mars!

  Të nderuar e të respektuar  mësues! Në këtë ditë të veçantë, ju urojmë JU,  kudo që jetoni...

  Urime për festën e nënës. Të dua nëna ime!

  Urime per festen e nenes. Te dua nena ime! 1.Mami im, edhe pse vitet po ikin fytyra jote...
  - Advertisement -

  Must Read

  Cohu Shqiptar!

  Në këmbë o Shqiptar që vendin tuaj e doni, Pash atë gjak që kanë derdh t´parët fjalën...
  - Advertisement -

  “Atje në Nikaj – Mërtur ”, titullohet kënga më e re nga Gjergj Gjonaj

  Këngëtari Gjergj Gjonaj ka sjellur projektin e tij më të ri muzikor. “Atje në Nikaj - Mërtur ”, titullohet...

  Historia e fshatit Mandrica ne Bullgari. Ruajtja e rrenjeve dhe refuzimi per tu bere bullgare, turq apo greke

  SHPËRNGULJA E SHQIPTARËVE NË TROJET E BULLGARISË SË SOTME KA NJË HISTORI TË GJATË. EKZISTOJNË BURIME ME KARAKTER LEGJENDAR QË DATOJNË ARDHJEN...

  Besnik Palnikaj dy fjalë për poetin e madh Gjergj Fishta , fjalë zemre.

  Gjergj Fishta është e para figurë që nderoi Shqipërinë ndërkombëtarisht duke u nominuar për çmimin Nobel. Prej ku lidhen retë...