Categories
Urime

Urime Ditëlindjen Vëlla

Urime për ditëlindje për vëllain, Sot është një ditë e vecant për ty te urojm gëzuar ditëlindjen e vëllait. Si të urojm vëllain për ditëlindje,

I dashur vella ! Ndihem shume krenar/e te te therras ty VELLA. Je ai qe me mbeshtete ne çdo rruge qe une zgjedh, je ai me te cilen flas per çdo problem dhe gezim timin. Ti per mua je shume special andaj i dashur vella SHUME URIME PER TY DITELINDJA! Te deshiroj çdo te mire ne jete dhe Te DUA SHUME…!

I dashur vella! Unë dua t’ju përgëzoj për ditëlindjen tuaj. Kjo është një ditë e mrekullueshme, sepse në këtë ditë u shfaq në familjen tonë, duke na sjellë të gjithë gëzimin. Vëlla, ju uroj lumturi, dashuri, fat të mirë. Le të gjithë në jetë të jetë mirë. Qëndroni gjithmonë në të njëjtin vëlla të përgjegjshëm, miqësor dhe më të mirë në botë. Dëshiroj të kërkoj vazhdimisht lartësi të reja, duke marrë admirim universal, sepse e meriton. Gezuar Ditelindjen!

Urime për ditëlindjen tuaj, vëllai im i dashur dhe i mrekullueshëm. Dëshiroj që gjithmonë të mbetem personazhi kryesor në jetën time, të qëllimshme dhe të sigurt në veprimet e mia, dëshiroj që në jetë nuk kishte probleme, në mënyrë që ajri të ujitet gjithmonë ajrin e lumturisë në shtëpinë tënde dhe qeshjen e zhurmës së të afërmve të mi.

Vëllai i dashur! Ditëlindja juaj ka ardhur – një nga festat më të rëndësishme në familjen tonë. Mos harroni se unë të dua jo më pak se prindërit tanë, madje edhe me ju kemi pasur shumë arsye për grindjet. Ju uroj që të arrini të gjitha qëllimet e larta që ju vendosni veten dhe të jepni ende gjatë jetës tuaj. Le të jenë të gjitha vitet e mëvonshme të jenë më të mira, më të ndritshme, më të suksesshme sesa ato të mëparshme. Gëzuar ditëlindjen!

Vëlla i dashur dhe i dashur, unë kam një nxitim për t’ju përgëzoj për ditëlindjen tuaj. Ju uroj që të gjeni lumturinë time të vërtetë dhe të vërtetë. Ju e dini më mirë se çfarë të jeni të lumtur për ju. Mos harroni vetëm se gjithçka në këtë botë varet nga ju. Ju jeni krijuesi i fatit tuaj dhe çdo ditë e re është aftësia për të ndryshuar botën tuaj për të mirë. Unë vetëm mund të ju uroj për këtë mençuri dhe frymëzim.

Urime për ditëlindjen tuaj, vëllai im i dashur dhe i dashur! Ju uroj që gjithmonë të shkëlqeni diellin e lumturisë, gëzimit dhe dashurisë së madhe dhe besnike në jetën tuaj! Pra, çdo ditë është e mbushur me ngjarje të këndshme, të njohura të reja, lidhje! Për të bërë suksese në rastin tuaj çdo ditë, kështu që mirëqenia u rrit, dhe harmonia shpirtërore ka qenë gjithmonë në ju, si bekimi i Perëndisë! Respekt për ju dhe dashurinë nga kolegët, shëndetin e mirë dhe gëzim i madh!

Sot është një ditë e mrekullueshme, sepse ju keni një ditëlindje. Unë dua t’ju përgëzoj, dëshironi lumturinë, shëndet të mirë, shumë energji, emocione pozitive, një familje të dashur. Bëhu më i bukur, më i miri, i pasur, i mrekullueshëm. Unë të dua shumë, me pushime!

Nga fundi i zemrës sime unë përgëzoj ditëlindjen tuaj të dashur të ditëlindjes Gëzuar ditëlindjen! Le të rrethoni njerëzit që mund të vlerësojnë cilësitë tuaja të mrekullueshme njerëzore! Unë ju uroj shëndet, një qese fat dhe lumturi!

Amtare vëllai im! Urime për ditëlindjen tuaj! Ju uroj që të jeni të mençur, të besueshëm dhe të guximshëm! Le jeta ju lutem ju me suksesin në një karrierë, shëndet të fortë, reciprocitet në dashuri dhe jetëgjatësi!

Vëllai i lumtur i ditëlindjes. Ju uroj forcën e shpirtit dhe mendjes, gëzimin e shpirtit dhe trupit. Le të jetë gjithçka në jetë të mirë: dashuria, fati, lumturia dhe suksesi, le të jetë bota në shtëpi dhe e mirë, dhe jashtë dritares është një botë e mrekullueshme.

Ditëlindja e lumtur bro. Unë dua t’ju uroj dashuri dhe lumturi. Ndizni dritat e suksesit tuaj, tregoni talentet tuaja në botë. Dhe le jeta juaj të zvogëlojë ndjeshëm numrin e vështirësive në rrugë dhe të rrisë ndjeshëm volumin e argëtimit dhe pasurisë.

Marrëdhëniet e lidhura konsiderohen si një nga më të fortët. Në fund të fundit, familja gjithmonë do të ofrojë mbështetje dhe do të marrë me të gjitha mangësitë, pa qortuar dështimet. Sidomos komunikim i fortë midis vëllezërve dhe motrave, të afërmve ose kushërinjve, sepse ata mund të ndjehen në distancën e njëri-tjetrit.

Vellai im i vogel e i vetem te shkruaj per ty do te thote se po pershkruaj boten time apo gezimin me te madh qe me ka sjellur jeta.Drita e syve te mi qe nga momenti i pare qe te takova kur duart e tua menxi mbanin gishtin tim une ndjeva se ti do jesh perkrahja dhe mbrotja ime per gjithe jeten.Para 9 viteve te me thoshte dikush se vellai eshte nje nga mrekullite dhe mbeshtetja per nje vajze une nuk do arrija ti besoja sepse nuk e kisha nje te tille.Por ate dite te bukur marsi zoti me dhuroi nje nga lulet me te bukura ty vellai im, dhe per kete do jem gjithe jeten falenderuese sepse ishte nje nga gezimet e mia me te medha.Kur te takova ty per here te pare pash syte e tu te bukur qe mezi hapeshin per te me shikuar mua por une ne ata sy pash lumturine e pafundme, heroin dhe princin tim te jetes.Te dua engjelli im mbrojtes ti do jesh mashkulli me i rendesishem i jetes time.Urime i dashur ditelindja dashte zoti te presim edhe shume te tjera se bashku.

“Vëllai im i dashur! Sot është një ditë e veçantë jo vetëm për ty, por për të gjithë ne. Sot ti mbush 26 vjeç. Unë të uroj nga zemra të bëhesh 100 vjeç, plot shëndet e shumë suksese në karrierë. Ti mendon se ne jemi larg, por me zemër unë jam çdo ditë pranë teje dhe kështu do të jetë gjithmonë. Do të mbështes gjatë gjithë jetës dhe dua të them që jam shumë krenar me ty. Je vëllai më i mirë në botë dhe të dua shumë. ”

‘Urime ditëlindjen vëllau im! Cdo urim do jet shume i vogel… Te deshiroj te gjitha te mirat e kesaj bote… Ti gezosh edhe 100 tjera. Të dua!!’

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *