Urime Ditëlindjen

Shpresoj qe te gjitha deshirat tua te te plotesohen, Te uroje qe te gjitha enderrat tua te te behen realitet, Te deshiroje cdo te mire ne jete. Mos harro sot eshte dita jote QESHU dhe kalo sa me mire te jete e mundshme ne kete dite speciale per ty. Mos harro qe ti je njera nder arsyete e lumturis se shume njerzve. Shume Urime per TY ! URIME URIME !!

Sot eshte nje dite e veqante per ty, eshte dita kur ne kete Bote erdhi nje Engjull, eshte dita kur kesaj bote iu shtua nje YLL qe shendrit ne menyren me te mire te mundshme ne jeten tone. Shpresoj qe fati, lumturia dhe suksesi te te percjellin ty ne cdo hap te jetes, shpresoj dhe deshiroj qe jeta jote te jete shume e lumtur siq jemi ne te lumtur me vete egzistencen tende. Urime dhe me Fat Ditelindjen !

Ti je duke e festuar ditelindjen tende, mirpo une dhe shume te tjere jane duke festuar diten kur ti erdhe ne kete Bote dhe e bere Boten tone me te mire, ti e bere nje bote me te lumtur per ne. Andaj Faleminderit qe ti egziston dhe SHUME URIME PER TY.

Per ty sot eshte nje dite shume e veçante andaj se bashku me gezimin dhe gjithe rendesin e kesaj dite te veçante per ty dhe gjithashtu per mu dhe te gjithe ate qe te duan dhe ti i do: Te deshiroj gjithe lumutrin e kesaj Bote, Te deshiroj Suksese te medha ne te ardhmen, Vullnet ne Pune/Mesime, Te deshiroj fat ne te gjitha sferat e jetes dhe me se shumti te deshiroj harmoni dhe lumturi me te gjithe ata persona qe jane pjese e jetes tende. Shume Urime Shume Urime

Sot eshte nej dite speciale per ty, nje dite mjafte e rendesishme jo vetem ne jeten tende mirpo ne jeten e te gjithe atyre qe kan rendesi per ty. Vitet kalojn mirpo ti mbetesh personi me i dashur ne jeten time, andaj sot festo, gezo dhe ndjehu i/e lumtur sepse je arsyeja e buzqeshjes se shume personave, je arsyeja e lumturis se shume personave, dhe mbi te gjitha SHUME URIME PER TY drita e syve te mi. TE DUA shume. Shummm Shummm Urime per ty.

Le te jet çdo dite e ardhshme më e mire,le te jesin të gjithat simbas deshires tende,kur t’bjere shiu,për ty le të shkelqeje dielli, jeta jote le të jet rruga prej drandafillave e ujitur me shiun e lumturise , e ngrohur me lumturin e vertete , kurse nëpër jetë, le të të udhëheqe
fati.gëzuar ditëlindjen

Per vajzen e cila me ndihmoj ta kuptoj definicionin e jetes ne thelb. Ditelindja jote eshte nej dite shume speciale per mua dhe shume e rendesishme per ne te dy. Te dua shume bukuroshja ime, jeta ime, zemra ime dhe vete jeta ime. Shume Urime Ditelindjen dhe se bashku te festojm te gjitha ditelindjet..! Te duaaa…!

E dashure vajza ime sot eshte dita me speciale per ty, eshte koha per te ngrene embelsire dhe te kendojm disa kenge mjafte te bukura. Mos harro qe Mami te do shume dhe je drita e syve te mij. Te Dua shume dhe te Puth mami. Shume urime per Ty e dashur!

E dashur moter! Ndihem shume krenar/e te te therras ty MOTER. Je ajo qe me mbeshtete ne çdo rruge qe une zgjedh, je ajo me te cilen flas per çdo problem dhe gezim timin. Ti per mua je shume speciale andaj e dashur moter SHUME URIME PER TY DITELINDJA! Te deshiroj çdo te mire ne jete dhe Te DUA SHUME…!

Urimet e mia me te perzemerta. Zoti ndricofte rruget e jetes tende dhe Fjala e Tij ndricofte zemren tende.

Zoti krijoj universin por nuk ishte i kenaqur,kerkonte dicka gjeniale dhe perfekte…dhe atehere krijoj ty.EDHE 100!

Trendafil i celur, 1000 urime per gjithe jeten!
Per ditelindjen tende desha te te dhuroja dicka te vecante, te kendshme,
fantastike, por nuk mu duk e pershtacme te mbyllesha ne brenda nje
pakoje dhurate. Shume urime!

Shume kilometra na ndajne, por dashuria ime per ty kalon cdo limit…sidomos ne kete dite.Shume urime yll!
Nuk uroj qe jeta jote të jete e gjate sa jeta e një Yll,jo se kjo do ishte
shum e gjate.Nuk uroj qe jeta jote të jete e gjate sa jeta e një
Trendafili,jo se kjo do ishte shum e shkurter por uroj qe jeta jote të
jete e shendritcme si Ylli dhe e bukur si Trendafili “URIME DITELINDJEN.

Nuk uroj qe jeta jote te jete e gjate sa jeta e nje Ylli,do ishte shum e gjate. Nuk uroj qe jeta jote te jete e gjate sa jeta e nje Trendafili,do ishte shum e shkurter. Por uroj qe jeta jote te jete e Shendritshme si Ylli dhe e bukur si Trendafili

Eshte nje ndjenje shume e bukur kur e di qe dikujt i pelqen ti, dikush mendo per ty, dikujt i nevojitesh ti, dikush nuk mund te jetoj pa ty, dikush kujdeset per ty. Por eshte shume me mire dhe eshte shume e rendesishme kur ai
“dikush” nuk e harro kurre ditelindjen tende. Shume Urime per Ty te Deshiroj edhe 100 Pranvera te Lumtura.

S’te uroj asgje me teper pervec Lumturise sepse ajo perfshin gjithshka qe duhet ne jete . . Gezuar Ditelindjen ♥♥ !

Urime Per Ditelindje burrit tim te dashur, Kam nderin të kujtoj se ti je njeriu me inteligjent, i durueshem, dhe baba i zoti! Unë te jam mirënjohëse që të kam pjese në jetën time! Faleminderit qe mi ke plotesuar te gjitha deshirat dhe me ke mbajtur si nje princeshe! Gezuar Ditelindjen!

Urime te thjeshta dhe shum te bukura – U befsh 100 vjec! – Te rrosh sa MALET.

URIM PËR DITLINDJE!
6 Prilli eshtë datë me shenjë për familjen tonë,djali jonë (emri) gëzimi jonë i parë e ka ditlindjen e (data) ,prandaj e gjith familja i bashkojmë Urimet e lutjet për të i dërguar në adresën personale dhe të familjes së tij të ngushtë duke uruar që të jetojë 100 vjet të shëndetshme e të lumtura!
Urime (emri)!!!

Me 6 prill zoti na bekoi me lindjen tende❤ dhe zotin e paç me vehte ne çdo hap te jetes.Edhe 💯 pranvera.Shendet e lumturi te urojme babi mami motra dhe vellai🙏🙏🙏🥂🥂

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *