Categories
Urime

Urime Ditëlindjen Motër

“Kush ka motra botën ka”

1.“Kush ka motra botën ka. Unë jam e bekume që t’kam ty, të kam motër edhe shoqen ma tmirë, ti je pjesë e shpirtit tem, çdo gëzim i yti edhe i Nesit është edhe i imi, e hidhërime mos paçim kurrë! Urime ditëlindjen me krejt të mirat e kësaj botë! Zoti të bekoftë. Të duaa”-

2.E dashur moter! Ndihem shume krenar/e te te therras ty MOTER. Je ajo qe me mbeshtete ne çdo rruge qe une zgjedh, je ajo me te cilen flas per çdo problem dhe gezim timin. Ti per mua je shume speciale andaj e dashur moter SHUME URIME PER TY DITELINDJA! Te deshiroj çdo te mire ne jete dhe Te DUA SHUME…!

3.Urimi im per ditelindjen tende moter eshte qe te vazhdosh ta duash jeten dhe kurr te mos ndalosh se enderruari. Uroj qe bukuria dhe lumtura te te rrethojne ty, jo vetem ne kete dite speciale per ty por gjithmone. Shume Urime per TY!

4.Motra ime fjalet nuk jane te mjaftueshme per te treguar sa e lumtur jame qe ti je duke festuar edhe nje vit te jetes tende. Urimi im eshte qe ne ditelindjen te jesh e lumtur dhe gjithmone te jesh e lumtur dhe shendosh. Mos ndrysho asnjehere. Shume Urime per TY.

5.Ti ke qene aty pa marr parasysh cfare ka ndodhur. Te dua, motra ime dhe jam shume e lumtur te ndaj kete dite speciale me ty. Ti gjithmone do mbetesh motra ime me e mire. Shume Urime Ditelindjen dhe te premtoj qe ditelindja jote do te jete shume speciale. URIME

6.Moter e dashur, fjalet jane te paketa qe te pershkruaj gjithe ate se cfare kam per te thene dhe uruar ty! Moter e dashur te uroj ditelindjen, dhe te uroje perplote dashuri dhe lumturi ne jeten tende, pasi qe je njeri nder personat qe e merito, dhe kete e them nga thellsia e zemres! Shume Urime per Ty

7.Të kesh një motër, është gjeja më e bukur që mund të të ketë falur jeta, e cila nganjëherë mund të të rezervojë befasi të këndshme e të pakëndshme. E dashur Motër, Dhe po ta dish, që Ti je personi më i dashur për mua në këtë botë. Dhe po ta dish, që dashurinë për Ty, do ta kem edhe atëherë kur flokët tona të jenë zbardhur. Dhe po ta dish, që jo vetëm Motër të kam, por të kam e do të të kem edhe mikeshë. (Emri motres), Ashtu siç do të doje që fëmijët tuaj të kenë në jetë, njësoj dua edhe unë për Ty! Përqafime dhe dashuri për Ty të pafundme, jo vetëm në këtë ditë të shënuar në kalendar, për datëlindje tënde, por 24 orë në ditë, 7 ditë në javë, 365 ditë në vit, gjithmonë! Rri e buzëqeshur dhe e lumtur me të dashurit tuaj! Gëzuar datëlindjen!

8.“Urime ditëlindjen motra ime e vogël, (Emri Motres). Ti vazhdimisht më surprizën mua me forcën dhe vendosmërinë tënde. Unë kam mësuar kaq shumë nga ti në jetën time, unë jam shumë krenare që të thërrasë ty motër dhe shoqe të ngushtë. Të dua”

9.Ti je speciale, ti je motra e cilat perlahet me mua, luan me mua, me ndihmone, me bertet. Por mbi te gjitha ti je motra ime me nje zemer te bute dhe te dua shume motra ime e dashur. Te deshiroje shum lumturi dhe suksese ne jete. SHUM URIME PER TY.

10.O pëllumb o pëllumb kartolinen mos e humb e kam mbushur me urime per të ja dërguar motrës time Shum urime për ty motra ime gëzuar ditën e lindjes!

11. E vogla ime gëzuar ditëlindjen! Dua të të shohë gjithmon të shkëlqesh si yll! Gezuar edhe 100 vjeçe motra ime!

One reply on “Urime Ditëlindjen Motër”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *