Categories
Urime

Urime për lindjen e djalit

Ardhja e një foshnje është një nga momentet më të lumtura për një familje. Gjithashtu, modifikimi i funksionimit të njësisë familjare i sfidon prindërit të përshtaten me faktorë të shumtë psikologjikë dhe mjedisorë që lidhen me lindjen e një fëmije të ri. Raste të tilla kanë për qëllim të shprehin gëzim dhe t’i tregojnë familjes sa jeni të kënaqur njëlloj.

Kur i dashuri juaj të jetë bërë nënë, baba ose gjysh, ju do të dëshironit të ndani urimet tuaja më të mira me ta. Qoftë një shënim i thjeshtë apo një SMS, dëshira të tilla të personalizuara u përcjellin lumturinë tuaj prindërve të rinj.

Nëse po kërkoni disa mesazhe të bukura për të uruar një të porsalindur, atëherë lexoni ndërsa ju sjellim 101 dëshira të foshnjës së porsalindur.

Disa shembuj urimesh!

“Shpirti i tezes, mire se erdhe ne kete bote ??? Pac shendet, shume dashni, plot gezime, sukses dhe mbaresi ne cdo aspekt te jetes. Ne, e gjithe familja, jemi ketu per me te dasht gjithmone pa kusht. Stjuarti, faleminderit qe ma dhurove epitetin Teze, jam shume e lumtur… Ju duam shume. ❤️❤️❤️ T’ka teta bukurosh ???”

Urime lindjen e djalit familja (emri familjes) ,(emri djalit) i dëshirojmë të rritet me prind të ket fat dhe çdo të mirë në jetë 💎💎

Urime lindjen e djalit (emri fmijes) mbesa ime ( emri) urime per lindjen e djalit u rrite bashke me ju,nipit tim (emri ) I deshiroj rritje te shpejt shendet te mire paqe dhe lumturi ne gjitha sferst e jetes. Zoti ju bekoft familja juaj.

‘Zemer, urime lindja e (emri). Paste shendet dhe shume gezime bashke me ty dhe burrin Ehhh… tash ju ka marr jeta kuptim, tash e perjetoni dashnine e pakufishme dhe te pa kusht. E pacit njeri tjetrin gjithmone. Ju perqafojme shume dhe mezi po presim me ju taku, perqafime’.

“Me jet te gjate (emri), do ju ngrohe zemrat. Zoti ju bekoft familja me e bukur”.

Urime ditlindjen Zëri i nanes♥ Kurr nuk do ta harroj momentin kur te morra ne krahet e mi. Ti me mesove dashurine pa kushte, dashurine e paster, dashurine e pashterrshme. Ti me dhe epitetin nene o gzimi im i pare! Per mu ti je arritja me e madhe e jetes, sakrifikova gjithcka nga karriera ime qe te kujdesesha ne menyren me te mire per ty, e ti sot po feston 2 vjetorin e lindjes! Nuk uroj me asgje per jeten, uroj vetem shendetin tend! Te do nani dhe babi!”,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *