Më shum

  Gent Zenelaj: Gruaja e leu vetë shtëpinë me gëlqere, e nisëm nga zero

  E kemi parë shpesh të bëjë humor dhe kemi qeshur me këtë gjë, por këtë herë është treguar serioz kur bëhet fjalë për të treguar dashurinë që ka për gruan e tij Aidën. Mëngjesin e sotëm në emisionin “Rreze Dielli”, aktori Gentian Zenelaj ka treguar se si ka nisur gjithçka nga zero dhe çdo gjë e ka ndërtuar me gruan e tij Aidën.

  Sipas tij, kjo është edhe një prej arsyeve pse qëndron në Shqipëri, pa lënë pa përmendur prindërit, punën e shoqërinë.

  “Çdo lloj guri në këtë puzzle e kemi vendosur bashkë. Pra kemi filluar bashkë me një biçikletë dhe me një shtëpi në Laprakë e cila kushtonte 120 mijë lekë. Madje më kujtohet që Aida e ka lyer vetë me gëlqere, se nuk kishim para. Në këtë mozaik çdo gur i vendosur e kemi kapur me dy duar, gjithçka është ndërtuar bashkë dhe seriozisht një shembull ku po të iki, ikën gjysma e këtij mozaiku jemi ne. Në këtë sens nuk mund të jemi pa njëri-tjetrin në gjithçka”, tha aktori.

  Gentian Zenelaj me familjen e tijë!

  Latest news

  Cohu Shqiptar!

  Në këmbë o Shqiptar që vendin tuaj e doni, Pash atë gjak që kanë derdh t´parët fjalën...

  “Atje në Nikaj – Mërtur ”, titullohet kënga më e re nga Gjergj Gjonaj

  Këngëtari Gjergj Gjonaj ka sjellur projektin e tij më të ri muzikor. “Atje në Nikaj - Mërtur ”, titullohet...

  Historia e fshatit Mandrica ne Bullgari. Ruajtja e rrenjeve dhe refuzimi per tu bere bullgare, turq apo greke

  SHPËRNGULJA E SHQIPTARËVE NË TROJET E BULLGARISË SË SOTME KA NJË HISTORI TË GJATË. EKZISTOJNË BURIME ME KARAKTER LEGJENDAR QË DATOJNË ARDHJEN...

  Besnik Palnikaj dy fjalë për poetin e madh Gjergj Fishta , fjalë zemre.

  Gjergj Fishta është e para figurë që nderoi Shqipërinë ndërkombëtarisht duke u nominuar për çmimin Nobel. Prej ku lidhen retë...

  Related news

  Cohu Shqiptar!

  Në këmbë o Shqiptar që vendin tuaj e doni, Pash atë gjak që kanë derdh t´parët fjalën...

  “Atje në Nikaj – Mërtur ”, titullohet kënga më e re nga Gjergj Gjonaj

  Këngëtari Gjergj Gjonaj ka sjellur projektin e tij më të ri muzikor. “Atje në Nikaj - Mërtur ”, titullohet...

  Historia e fshatit Mandrica ne Bullgari. Ruajtja e rrenjeve dhe refuzimi per tu bere bullgare, turq apo greke

  SHPËRNGULJA E SHQIPTARËVE NË TROJET E BULLGARISË SË SOTME KA NJË HISTORI TË GJATË. EKZISTOJNË BURIME ME KARAKTER LEGJENDAR QË DATOJNË ARDHJEN...

  Besnik Palnikaj dy fjalë për poetin e madh Gjergj Fishta , fjalë zemre.

  Gjergj Fishta është e para figurë që nderoi Shqipërinë ndërkombëtarisht duke u nominuar për çmimin Nobel. Prej ku lidhen retë...

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here