Categories
Lajme

4 minutat historike të talentit shqiptar, Armand Broja ngre në këmbë stadiumin në Londër/ Video

Talenti shqiptar, Armand Broja bëri realitet ëndrrën e tij, duke debutuar me ekipin e parë të Çelsit në Premier Ligë. Forma e shkëlqyer me ekipin e moshave dhe golat e shumta, bindën trajnerin Lampard, që t’i jepte një shans me ekipin e parë. Momenti që Broja do ta mbajë mend gjatë gjithë jetës ka ardhur […]