lajme nga selaniku

Edhe Greqia në alarm mbyllet bashkia dhe shkolla në Selanik, pas 38-vjeçares dyshohet se është prekur edhe i biri nga koronavirusi

Ditën e djeshme mediat greke njoftuan se një 38-vjeçare ishte prekur nga koronavirusi në Selanik. Por, sipas informacioneve ende të…

1 year ago