Tag: marash kumbulla

  • Marash Kumbulla, një gol juves por e anulon var për pozicion jashtë loje

    Ishte shumë e bukur që të ishte e vërtetë. Mbrojtësi shqiptar Marash Kumbulla feston sot 20-vjetorin e lindjes dhe ishte shumë pranë dhuratës më të bukur. Ai i shënoi gol Juventusit në minutën e 21-të në ndeshjen që Verona e tij po luan me bardhezinjtë. Mbrojtësi kuqezi shënoi pas një goditjeje krejt të lehtë me…