Tag: Partia Socialiste

  • PS nis nesër fushatën/ Rama do prezantojë 61 kandidatët socialistë

    PS nis nesër fushatën/ Rama do prezantojë 61 kandidatët socialistë

    Pasditja e 1 qershorit do t’i gjejë socialistët zyrtarisht në fushatë elektorale e cila do t’i ndezë motorët e saj nga Parku Olimpik në Tiranë. Gazetari i Top Channel Muhamed Veliu ka mësuar se socialistët nuk do të zhvillojnë një fushatë euforike dhe me risi si në zgjedhjet e shkuara. Paçka se në 35 bashki…