More

  Xherdan Shaqiri

  - Advertisement -

  Rrëfehet Shaqiri: Interi më dërgoi te një magjistar

  Xherdan Shaqiri është duke kaluar një moment forme të shkëlqyer te Liverpool, kryesuesi i Premier League, por sigurisht që nuk harrone dhe periudhën e tij në Itali, me skuadrën e Interit.
  - Advertisement -

  Must Read

  - Advertisement -