More

  Ministria e Shëndetësisë: Kujdes, gripi mund të çojë në…

  Ministria e Shëndetësisë ka paralajmëruar edhe sot në rrjtet sociale që qytetarët të marrin masa për t’u mbrojtur nga gripi.

  Sipas ministrisë, grupi mund të çojë deri në vdekje.

  Po ashtu, aftësia e virusit për t’u ngjitur është e madhe, sidomos brenda qëndrave shëndetësore që janë ambiente të mbyllura dhe mblidhen shumë të sëmurë.

  Lajmet e fundit
  Lajme të ngjashme

  PËRGJIGJU

  Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
  Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu