Categories
Lajme

Shpëtohet alpinistja në malin e Çikës, piloti bën manovër heroike (VIDEO)

Moti i keq është “ulur këmbëkryq” në Shqipëri prej më shumë se një jave. Teksa disa viktima janë shënuar nga temperaturat e acarta, kryesisht në rajonin juglindor të vendit, ka nga ata si alpinistët që kanë tentuar ta kthejnë në aventurë “raportin” me borën dhe malin.