Categories
Lajme

Flet tifozi që mahniti Francën: Dashuria dhe sakrifica janë bashkudhëtare

Ai është tifozi më i famshëm i kombëtares shqiptare, pikturuar e shqiponjës dykrenore në Euro 2016 bëri që të pushtonte faqet e para të gazetave ndërkombëtare.