Historia e futbollistes Shqiptare Megi Doçi, sot golashënuesja më e mirë në botë

Futbollistja dhe tanimë golashënuesja më e mirë në botë për vitin 2018, Megi Doçi, ishte e ftuara e Bieta Sulos në studion e “Ftesë në Pesë”, në Top Channel. Pjesë e ekipit të Vllaznisë dhe Kombëtares, Megi ia doli të rrëmbente këtë titull, duke shënuar plot 84 gola gjatë vitit që lamë pas. Gjatë bisedës… Continue reading Historia e futbollistes Shqiptare Megi Doçi, sot golashënuesja më e mirë në botë