Categories
Urime

Urime për ditëlindjen

Shpresoj qe te gjitha deshirat tua te te plotesohen, Te uroje qe te gjitha enderrat tua te te behen realitet, Te deshiroje cdo te mire ne jete. Mos harro sot eshte dita jote QESHU dhe kalo sa me mire te jete e mundshme ne kete dite speciale per ty. Mos harro qe ti je njera nder arsyete e lumturis se shume njerzve. Shume Urime per TY ! URIME URIME !!

Sot eshte nje dite e veqante per ty, eshte dita kur ne kete Bote erdhi nje Engjull, eshte dita kur kesaj bote iu shtua nje YLL qe shendrit ne menyren me te mire te mundshme ne jeten tone. Shpresoj qe fati, lumturia dhe suksesi te te percjellin ty ne cdo hap te jetes, shpresoj dhe deshiroj qe jeta jote te jete shume e lumtur siq jemi ne te lumtur me vete egzistencen tende. Urime dhe me Fat Ditelindjen !

Ti je duke e festuar ditelindjen tende, mirpo une dhe shume te tjere jane duke festuar diten kur ti erdhe ne kete Bote dhe e bere Boten tone me te mire, ti e bere nje bote me te lumtur per ne. Andaj Faleminderit qe ti egziston dhe SHUME URIME PER TY.

Per ty sot eshte nje dite shume e veçante  andaj se bashku me gezimin dhe gjithe rendesin e kesaj dite te veçante  per ty dhe gjithashtu per mu dhe te gjithe ate qe te duan dhe ti i do: Te deshiroj gjithe lumutrin e kesaj Bote, Te deshiroj Suksese te medha ne te ardhmen, Vullnet ne Pune/Mesime, Te deshiroj fat ne te gjitha sferat e jetes dhe me se shumti te deshiroj harmoni dhe lumturi me te gjithe ata persona qe jane pjese e jetes tende. Shume Urime Shume Urime

Sot eshte nej dite speciale per ty, nje dite mjafte e rendesishme jo vetem ne jeten tende mirpo ne jeten e te gjithe atyre qe kan rendesi per ty. Vitet kalojn mirpo ti mbetesh personi me i dashur ne jeten time, andaj sot festo, gezo dhe ndjehu i/e lumtur sepse je arsyeja e buzqeshjes se shume personave, je arsyeja e lumturis se shume personave, dhe mbi te gjitha SHUME URIME PER TY drita e syve te mi. TE DUA shume. Shummm Shummm Urime per ty.

Le te jet çdo dite e ardhshme më e mire,le te jesin të gjithat simbas deshires tende,kur t’bjere shiu,për ty le të shkelqeje dielli, jeta jote le të jet rruga prej drandafillave e ujitur me shiun e lumturise , e ngrohur me lumturin e vertete , kurse nëpër jetë, le të të udhëheqe
fati.gëzuar ditëlindjen

Per vajzen e cila me ndihmoj ta kuptoj definicionin e jetes ne thelb. Ditelindja jote eshte nej dite shume speciale per mua dhe shume e rendesishme per ne te dy. Te dua shume bukuroshja ime, jeta ime, zemra ime dhe vete jeta ime. Shume Urime Ditelindjen dhe se bashku te festojm te gjitha ditelindjet..! Te duaaa…!

E dashure vajza ime sot eshte dita me speciale per ty, eshte koha per te ngrene embelsire dhe te kendojm disa kenge mjafte te bukura. Mos harro qe Mami te do shume dhe je drita e syve te mij. Te Dua shume dhe te Puth mami. Shume urime per Ty e dashur!

E dashur moter! Ndihem shume krenar/e te te therras ty MOTER. Je ajo qe me mbeshtete ne çdo rruge qe une zgjedh, je ajo me te cilen flas per çdo problem dhe gezim timin. Ti per mua je shume speciale andaj e dashur moter SHUME URIME PER TY DITELINDJA! Te deshiroj çdo te mire ne jete dhe Te DUA SHUME…!

Shkruaj Urimin tënd në koment më poshtë!

3 replies on “Urime për ditëlindjen”

Urime ditelindjen moter ishalla ki me prit edhe shum vite te tjera te lumtura ti je motra me e shtrejnt per mua ti je zemra me e cmuar per mua kur je ti e lumtur dhe un jam e lumtur mua me mjafton vetem dashuria qe kam ndaj teje edhe pse je larg un me gjithzemer jam prane teje un te perqafoj nga larg me gjithzemer jam e bekume qe te kam moter.Kush ka motraboten ka.Motra eshte shoqja me e mire.Ajo eshte motra qe me gjithzemer te ka qendruar prane.Te dua shum moter SHUM URIME PER TY MOTER

Urime ditelindjen mbreteresha ime ishalla ki me prit edhe shum vite te tjera te lumtura ne jete.Jam e bekume qe te kam ty nene.Ti je Nena me e shtrejnt per mua un me gjithzemer jam prane teje.Ajo eshte nena qe me gjithzemer te ka qendruar qe kur ke qen e vogel.Te falenderoj nene qe gjith keto vite je kujdesur per mua dhe ende po kujdesesh per mua.Nuk edi se si ta shpejgoj dashurin qe kam ndaj teje.Dashurin qe kam ndaj teje asnjhere nuk shuhet asnjeher nuk ndalet.Ti je thesari i cmuar.Nene.GEZUAR DITELINDJEN NENE TE DUA PAFUND NENE.

Urime ditelindjen babi ishalla ki me prit edhe shum vite te tjera te lumtura ne jete ti je hero im babi un e falenderoj zotin qe kam nje baba kaq te mir si ty te falenderoj per gjithcka qe ke bere per mua ne keto vite ende vazhdon te besh punen qe ke bere per ne asnjeher nuk u lodhe dhe ende nuk lodhesh dashurin qe kam ndaj teje asnjehere nuk shuhet asnjeher nuk ndalet Un jam shum me fat qe kam nje baba kaq te mir si ty dhe aj je ti babi Ti je pasuria e shpirtit tim babi un me gjithzemer jam prane teje Babi ti je heroi im ti je Babi me i cmuar ne bote qe kam par ne jeten time.Te dua shum BABI IM I SHTREJNT GEZUAR DITELINDJEN BABI IM.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *