Categories
ShowBiz

Arian Çani nuk lë femër pa puthur në emision, por shikoni kush është bashkëshortja e tij

Nëse tentoni të gjeni foto të shumta të Arjan Çanit me bashkëshorten e tij në Google, keq na vjen t’ju themi, por do të zhgënjeheni.

Është një foto e “shekullit të dytë para erës tonë”, kur çifti sapo kishte nisur historinë e dashurisë.

Si pjesë e televizionit Klan për vite me radhë, Çani s’kishte si të mungonte në ceremoninë e 20-vjetorit të emisionit ‘Opinion’ dhe bashkë me të edhe bashkëshortja, Enida Petro me profesion stomatologe.

Arian Cani me Bashkshorten
Arian Cani është foto e parë me Bashkshorten

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *