Tag: Vipat Shqiptar

 • “5 minuta për veti” Xhensila Myrtezaj ka gati hitin e ri /Foto

  Xhensila Myrtezaj shumë shpejt do të sjellë këngën e saj më të re. Pas bashkëpunimit me kantautorin e njohur, Pirro Çako “Sekreti im” këngëtarja e dashur për publikun shqiptar, ka zbuluar ditën e sotme se së shpejti do të publikojë videoklipin më të ri. Pak ditë më parë, këngëtarja publikoi në profilin e saj në…

 • A ka të dashur Arilena Ara? Ja si përgjigjet këngëtarja

  A ka të dashur Arilena Ara? Ja si përgjigjet këngëtarja

  Mbrëmjen e djeshme Arilena Ara ishte e ftuar në emisionin “Në Kurthin e Piter Panit”. Këngëtarja pranoi jo në mënyrë të drejtpërdrejt se nuk është më single. Një prej pyetjeve që iu bë këngëtares shqiptares nëse pranon apo jo aplikime për të dashur, ndërkohë duke qeshur dhe paksa e sikletosur këngëtarja tha: “Jo nuk pranojmë…

 • “Jam më e mirë se ish-i yt”, Ilda Bejleri provokon me fotot

  “Jam më e mirë se ish-i yt”, Ilda Bejleri provokon me fotot

  Ilda Bejleri është një ndër gazetaret sportive më të komentuar në botën e show bizz-it. Ajo di si të josh ndjekësit e saj në rrjetet sociale me fotot që poston. Në një foto të postuar ditën e djeshme në “Instagram”, Ilda gjendet e ulur në disa shkallë me ujë dhe shfaqet jepër provokuese dhe seksi.Ndërkohë,…

 • Kush është futbollisti më i mirë shqiptar? Ja si përgjigjet Igli Tare

  Kush është futbollisti më i mirë shqiptar? Ja si përgjigjet Igli Tare

  Igli Tare ka qenë i ftuar në emisionin “Në Kurthin e Piter Pan”. Drejtori sportiv i Lazios rrëfeu momentet e tij më të bukura në fushë, ku do të veçonte daljen e tij të parë në fushën e blertë. Pyetjet për pasionin e tij më të madh futbollin ishin ato që kryesuan listën e gazetarëve…

 • Elvana Gjata sexy në Romë, rrjeti shpërthen në komente /Foto

  Elvana Gjata sexy në Romë, rrjeti shpërthen në komente /Foto

  Këngëtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata duket se ka përfituar nga këto ditë të ngrohta maji për të udhëtuar jashtë vendit. Destinacioni i saj ka qënë qyteti i bukur i Romës, nga ku ka ndarë momente me fansat e saj. Sapo ajo ka postuar tre foto, me një veshje në ngjyrë bojëqielli që i nxjerr…

 • Aurela Hoxha me helikopter privat në Canë

  Aurela Hoxha me helikopter privat në Canë

  Aurela Hoxha është një ndër modelet më të suksesshme në Shqipëri dhe përtej kufijve. Modelja është shumë aktive në rrjetet e saj sociale, ku ndan me fansat e saj foto dhe video të ndryshme nga jeta e saj. Së fundmi, ajo ka marrë pjesë në Festivalin e Filmit në Kanë, ku shkëlqeu e tëra në…

 • ‘Shif me sy, e plas me zemër’, Oriola Marashi trondit rrjetin

  ‘Shif me sy, e plas me zemër’, Oriola Marashi trondit rrjetin

  Oriola Marashi është një nga modelet më të njohura në vendin tonë dhe jo vetëm. Ajo është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku numëron mijëra ndjekës. Pas paraqitjes së saj në pasarelat më të mëdha të modës për një ndër brandet më të njohura në botë si “Guess”, Oriola Marashi është rikthyer…

 • Besi dhe Xhensila zbulojnë si dukeshin kur ishin fëmijë

  Besi dhe Xhensila zbulojnë si dukeshin kur ishin fëmijë

  Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaji kanë një histori shumë të bukur dhe të gjatë dashurie, e cila nis në një moshë shumë të vogël. Ato shpeshherë publikojnë foto bashkë, dedikime ndaj njëri-tjetrit dhe nuk hezitojnë të zbulojnë detaje interesante nga lidhja e tyre. Të dy ata kanë publikuar në Instagram, foto kur kanë qenë fëmijë…

 • Kënga e Shqipërisë kualifikohet në finalen e “Eurovision 2019”

  Kënga e Shqipërisë kualifikohet në finalen e “Eurovision 2019”

  Kengetarja Jonida Maliqi ka përfunduar performancën në Tel Aviv dhe është kualifikuar në finalen e Eurovision 2019. Këngëtarja shqiptare përfaqësoi Shqipërinë me këngën ‘Ktheju Tokës’. Performanca e saj duket se është pëlqyer nga juria dhe televotuesit, pasi arriti të sigurojë kualifikimin për në mbrëmjen finale, e cila do mbahet më 18 maj. Nuk na mbetet…

 • Burri yt do 8 fëmijë, po ti? Orinda Huta: Të bëjmë të parin njëherë

  Burri yt do 8 fëmijë, po ti? Orinda Huta: Të bëjmë të parin njëherë

  Takat e larta duket se nuk janë problem për çiftit Orinda Huta dhe Turjan Hysko, ashtu sikurse edhe dëshira e këtij të fundit për të pasur 8 fëmijë. E ftuar mbrëmjen e kësaj të hëne “Në kurthin e Piter Pan”, moderatorja dhe këngëtarja tregoi se kur ajo vesh taka dhe duket më e gjatë, më…

 • Bes Kallaku e quan veten “mami i Xhensilës”, ja përse

  Bes Kallaku e quan veten “mami i Xhensilës”, ja përse

  Aktori i njohur i humorit tha dje në programin “BE Caffee”, se e ndjek ngado Xhensilën dhe kujdeset për të si të ishte nëna e saj: “UNË JAM SI MAMI I XHENSILËS. KUR KA PROJEKTE I RRI MBRAPA SI ME QENË MAMI I SAJ”. Aktori i qëndron nga mbrapa dhe e ndihmon bashkëshorten e tij…

 • Almeda publikon fotot e bëra 15 minuta para lindjes së djalit

  Almeda publikon fotot e bëra 15 minuta para lindjes së djalit

  Ata nuk e kanë publikuar ende foton e parë djalit të tyre por mediat në Turqi I kanë footgrafuar duke dalë nga materniteti me të voglin në krah. Megjithatë, pas lindjes Almeda ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale disa detaje nga dekori dhe nga ndjesitë e para si nënë. Ndërsa pak orë…

 • Françeska Jaçe çmend fansat me foto të nxehta

  Françeska Jaçe çmend fansat me foto të nxehta

  Ajo u bë e famshme si pjesëmarrëse në Big Brother Albania, ndërsa tani Franceska Jace vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes me fotot e saj provokuese në rrjetet sociale. Modelja, e cila është shumë aktive në Instagram së fundmi ka zbavitur fansat e saj me disa foto të nxehta, që i lënë shumë pak…

 • Elita Rudi bëhet bionde. Gjiko grua ti je

  Elita Rudi bëhet bionde. Gjiko grua ti je

  Elita Rudi, moderatorja  kosovare pas lindjes së fëmijës së parë, i është nënshtruar një ndryshimi drastik. Nga brune, moderatorja  ka vendosur të bëhet bionde. Si duket ky ndryshim nuk ka mbetur larg vëmendjes së bashkëshortit të saj, reperit të njohur Asdren Gjikolli i njohur  me emrin artistik “Gjiko”. Ai ka zgjedhur të komentojë në postimin…

 • Arrestohet gruaja e Mozzik, Loredana! Akuzohet për mashtrim ndaj një çifti Zvicerian

  Arrestohet gruaja e Mozzik, Loredana! Akuzohet për mashtrim ndaj një çifti Zvicerian

  E përditshmja zvicerane “20 minutes” ka bërë me dije ditën e djeshme se është arrestuar rap-artistja e njohur, Loredana. Loredana akuzohet për vjedhje të 700 mijë frangave zvicerane, ndërsa citohet se pjesë e kësaj akuze të ishte edhe vëllai i saj, Bekim Zefi. Por në një deklaratë, ditën e sotshme, në rrjetin social Instagram, Bekimi…

 • Arian Çani nuk lë femër pa puthur në emision, por shikoni kush është bashkëshortja e tij

  Arian Çani nuk lë femër pa puthur në emision, por shikoni kush është bashkëshortja e tij

  Nëse tentoni të gjeni foto të shumta të Arjan Çanit me bashkëshorten e tij në Google, keq na vjen t’ju themi, por do të zhgënjeheni. Është një foto e “shekullit të dytë para erës tonë”, kur çifti sapo kishte nisur historinë e dashurisë. Si pjesë e televizionit Klan për vite me radhë, Çani s’kishte si…

 • Zbulohet çfarë i lidh Bes Kallakun dhe Ronela Hajatin

  Zbulohet çfarë i lidh Bes Kallakun dhe Ronela Hajatin

  E ftuar sot në “BE Coffee”, ishte këngëtarja shumë e pëlqyer nga publiku, këngët e të cilës kthehen në hite, Ronela Hajati. Gjatë intervistës me Ronelën, Besi zbuloi diçka që nuk e dinim për ta. Besi tregoi se ai dhe Ronela njihen prej 18 vitesh pavarësisht se nuk i kemi parë shpesh në shoqërinë e…

 • Modelja shqiptare mahnit italianët në ‘Ciao Darwin’ /Foto

  Modelja shqiptare mahnit italianët në ‘Ciao Darwin’ /Foto

  Modelja shqiptarë Alba Vejseli mahniti italianët. 1 metër e 74 centimetra, me sy blu dhe trup fantastik, modelja mahniti studion e “Ciao Darwin” dhe është konsideruar si “Nëna Natyrë” më fantastike e këtij sezoni nga një pjesë e mirë e ndjekësve në Instagram. Menjëherë pas puntatës, numri i ndjekësve në Instagramin e saj u rrit…

 • Lorik Cana tregon tre momentet më prekëse

  Lorik Cana tregon tre momentet më prekëse

  Ish-kapiteni i kombëtares Lorik Cana së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Panit”, prej ku nuk ka ngurruar në asnjë çast t’ju kthejë përgjigje të drejtpërdrejta fëmijëve të panelit. Teksa po fliste për momentet që ka qarë në jetë, Loriku përmendi tre prej tyre të cilat ishin rrënjosur thellë në…

 • S’do ta shohim në skenë, Ledri Vula anulon të gjitha koncertet

  S’do ta shohim në skenë, Ledri Vula anulon të gjitha koncertet

  Një nga reperët më të pëlqyer shqiptarë, Ledri Vula, ka anuluar së fundmi të gjitha koncertet e tij. Lajmin e ka bërë të ditur menaxheri i Ledrit, Faton Shoshi për ‘Prive.al’, megjithatë nuk ka dhënë asnjë arsye. ‘Prive’ shkruan se do të jetë në kontakt të vazhdueshëm dhe së shpejti do të bëhet publike dhe…