More

  Françeska Jaçe çmend fansat me foto të nxehta

  Ajo u bë e famshme si pjesëmarrëse në Big Brother Albania, ndërsa tani Franceska Jace vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes me fotot e saj provokuese në rrjetet sociale.

  Modelja, e cila është shumë aktive në Instagram së fundmi ka zbavitur fansat e saj me disa foto të nxehta, që i lënë shumë pak vend imagjinatës.

  E shtrirë në shtrat, me një vështrim djallëzor dhe me të brendshme të bardha, Franceska shfaqet seksi dhe joshëse, duke tërbuar fansat që s’i kursejnë komentet dhe zemrat.

  Françeska Jaçe
  Françeska Jaçe
  Françeska Jaçe

  Latest news

  Related news

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here