More

  “Jam më e mirë se ish-i yt”, Ilda Bejleri provokon me fotot

  Ilda Bejleri është një ndër gazetaret sportive më të komentuar në botën e show bizz-it. Ajo di si të josh ndjekësit e saj në rrjetet sociale me fotot që poston.

  Në një foto të postuar ditën e djeshme në “Instagram”, Ilda gjendet e ulur në disa shkallë me ujë dhe shfaqet jepër provokuese dhe seksi.
  Ndërkohë, nuk mungon edhe një përshkrim akoma më pikant. “Unë jam më e mirë se ish-i yt, dhe më e mirë se femra jote e radhës” – shkruan Ilda.

  Latest news

  Related news

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here