Categories
ShowBiz

A ka të dashur Arilena Ara? Ja si përgjigjet këngëtarja

Mbrëmjen e djeshme Arilena Ara ishte e ftuar në emisionin “Në Kurthin e Piter Panit”. Këngëtarja pranoi jo në mënyrë të drejtpërdrejt se nuk është më single.

Një prej pyetjeve që iu bë këngëtares shqiptares nëse pranon apo jo aplikime për të dashur, ndërkohë duke qeshur dhe paksa e sikletosur këngëtarja tha:

“Jo nuk pranojmë aplikime për të dashur! Këngëtarja shqiptare tregoi edhe për tre dëshirat e saj. “Dëshira ime e parë është të dëgjoj mendimet e njerëzve.

Të futemi në mendjen e njerëzve të afërt për të kuptuar çfarë thonë për ne, çfarë mendojnë gjatë gjithë kohës dhe çfarë na thonë në sy. Dëshira e dytë është për kafshët. Ato kanë nevojë për dashuri dhe të mos jenë të braktisura nga ne njerëzit dhe e fundit është dua të jem një Piter Pan gjithë jetën, mos të rritem gjithë jetën!”- tha këngëtarja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *