S’do ta shohim në skenë, Ledri Vula anulon të gjitha koncertet

Një nga reperët më të pëlqyer shqiptarë, Ledri Vula, ka anuluar së fundmi të gjitha koncertet e tij. Lajmin e ka bërë të ditur menaxheri i Ledrit, Faton Shoshi për ‘Prive.al’, megjithatë nuk ka dhënë asnjë arsye.

‘Prive’ shkruan se do të jetë në kontakt të vazhdueshëm dhe së shpejti do të bëhet publike dhe arsyeja e anulimit të koncerteve. Kohët e fundit Ledri ka publikuar këngën ‘Menemadhe’ në bashkëpunim me Mc Kresha dhe Lyrical Son, i cili ka qenë një sukses i vërtetë.

By SHQIP

Founder and CEO në shqip.info / Ideues dhe krijues për shqip.info! Më moton : Shqipëria do të jetë më pranë jush gjithmonë!

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *