More

  S’do ta shohim në skenë, Ledri Vula anulon të gjitha koncertet

  Një nga reperët më të pëlqyer shqiptarë, Ledri Vula, ka anuluar së fundmi të gjitha koncertet e tij. Lajmin e ka bërë të ditur menaxheri i Ledrit, Faton Shoshi për ‘Prive.al’, megjithatë nuk ka dhënë asnjë arsye.

  ‘Prive’ shkruan se do të jetë në kontakt të vazhdueshëm dhe së shpejti do të bëhet publike dhe arsyeja e anulimit të koncerteve. Kohët e fundit Ledri ka publikuar këngën ‘Menemadhe’ në bashkëpunim me Mc Kresha dhe Lyrical Son, i cili ka qenë një sukses i vërtetë.

  Lajmet e fundit
  Lajme të ngjashme

  PËRGJIGJU

  Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
  Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu