Tag: Ronela Hajati

  • Zbulohet çfarë i lidh Bes Kallakun dhe Ronela Hajatin

    Zbulohet çfarë i lidh Bes Kallakun dhe Ronela Hajatin

    E ftuar sot në “BE Coffee”, ishte këngëtarja shumë e pëlqyer nga publiku, këngët e të cilës kthehen në hite, Ronela Hajati. Gjatë intervistës me Ronelën, Besi zbuloi diçka që nuk e dinim për ta. Besi tregoi se ai dhe Ronela njihen prej 18 vitesh pavarësisht se nuk i kemi parë shpesh në shoqërinë e…

  • Ronela Hajati e paska bërë gati pajën e nusërisë

    Ronela Hajati e paska bërë gati pajën e nusërisë

    Edhe pse duket një vajzë ekstravagante, Ronela kur ishte më e vogël ka qëndisur me mamanë e saj. Këngëtarja e njohur ka treguar se do të marr me vetë pajën e nusërisë kur të martohet. Madje, e ëma e Ronelës dhe gjyshja i kanë përgatitur asaj pajën. E ftuar në “E diell”, Ronela ka rrëfyer…