Tag: Bes Kallaku

  • Zbulohet çfarë i lidh Bes Kallakun dhe Ronela Hajatin

    Zbulohet çfarë i lidh Bes Kallakun dhe Ronela Hajatin

    E ftuar sot në “BE Coffee”, ishte këngëtarja shumë e pëlqyer nga publiku, këngët e të cilës kthehen në hite, Ronela Hajati. Gjatë intervistës me Ronelën, Besi zbuloi diçka që nuk e dinim për ta. Besi tregoi se ai dhe Ronela njihen prej 18 vitesh pavarësisht se nuk i kemi parë shpesh në shoqërinë e…