Tag: elvana gjata

  • Elvana Gjata sexy në Romë, rrjeti shpërthen në komente /Foto

    Elvana Gjata sexy në Romë, rrjeti shpërthen në komente /Foto

    Këngëtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata duket se ka përfituar nga këto ditë të ngrohta maji për të udhëtuar jashtë vendit. Destinacioni i saj ka qënë qyteti i bukur i Romës, nga ku ka ndarë momente me fansat e saj. Sapo ajo ka postuar tre foto, me një veshje në ngjyrë bojëqielli që i nxjerr…

  • “Dy gisht mjaltë”/ Filmi i Ermal Mamaqit dhe Elvana Gjatës në kinema

    “Dy gisht mjaltë”/ Filmi i Ermal Mamaqit dhe Elvana Gjatës në kinema

    “Dy gisht mjaltë” po shfaqet në kinematë e Tiranes. Filmi më i fundit ka si protagonistë dy emra të njohur, aktorin e humorit Ermal Mamaqi dhe këngëtaren e njohur , Elvana Gjata. Filmi i zhanrit Komedi flet për një çift me të ardhura mesatare, të cilët bëjnë një dasmë dhe një muaj mjalti që nuk…