Categories
ShowBiz

‘Shif me sy, e plas me zemër’, Oriola Marashi trondit rrjetin

Oriola Marashi është një nga modelet më të njohura në vendin tonë dhe jo vetëm. Ajo është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku numëron mijëra ndjekës. Pas paraqitjes së saj në pasarelat më të mëdha të modës për një ndër brandet më të njohura në botë si “Guess”, Oriola Marashi është rikthyer […]

Categories
ShowBiz

Oriola Marashi, poston foto të nxehta nga shtrati

Ajo është një nga modelet më të bukura e cila në rrjetet sociale poston shpesh herë foto që provokojnë fansat e saj të shumtë. Oriola Marashi, është një nga femrat më të përfolura shqiptare jo vetëm për profesionin apo format e saj bombastike, por edhe për zërat e fundit për ndarjen nga grupi “OTR”, falë […]