More

  “Atje në Nikaj – Mërtur ”, titullohet kënga më e re nga Gjergj Gjonaj

  - reklamë -

  Këngëtari Gjergj Gjonaj ka sjellur projektin e tij më të ri muzikor.

  “Atje në Nikaj – Mërtur ”, titullohet kënga e cila vjen e realizuar edhe me videoklip në të cilin këngëtari shfaqet me shumë stil dhe energji.

  Për muzikën dhe detajet e tjera është kujdesur vetë personalisht, me orkestrim nga Burim Krasniqi, ndërsa për videomontazhin u perkujdes Besnik Palnikaj, i njohur tashmë në realizimin e vidioklipeve brenda dhe jashtë vendit.

  Ky projekt muzikor i Gjergj Gjonaj shihet se po mirëpritet jashtëzakonisht mirë nga publiku. Pritet që përsëri në të ardhme këngëtari të sjellë akoma këngë po kaq të pëlqyshme siç ishte dhe kjo e fundit “Atje në Nikaj – Mërtur ”.

  - reklamë -

  Lajmet e fundit

  - reklamë -

  Lajme të ngjashme

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here