More

  Bebe Rexha fiton çmim në Billboard Music Awards

  Është mbajtur mbrëmë në MGM Garden Arena të Las Vegas ndarja e çmimeve të muzikës, “Billboard Music Awards”.

  Festivali i dha çmime rap-artistët Cardi B dhe Drake, të cilët njëherësh ishin edhe më të nominuarit.

  Në “Billboard Music Awards” këtë vit fitoi edhe këngëtarja shqiptare Bebe Rexha, kënga e së cilës u nderua me çmimin “Top kënga më e mirë country”.

  Bëhet fjalë për këngën “Meant to be”, të cilën ajo e këndon në bashkëpunim me Florida Georgia Line – këngë e cila qëndroi gjatë në top listat amerikane, madje vitin e kaluar ajo u shpall nga Billboard si kënga e tretë me kërkuar e vitit.

  Lajmet e fundit
  Lajme të ngjashme

  PËRGJIGJU

  Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
  Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu