Categories
ShowBiz

Bebe Rexha fiton çmim në Billboard Music Awards

Është mbajtur mbrëmë në MGM Garden Arena të Las Vegas ndarja e çmimeve të muzikës, “Billboard Music Awards”. Festivali i dha çmime rap-artistët Cardi B dhe Drake, të cilët njëherësh ishin edhe më të nominuarit. Në “Billboard Music Awards” këtë vit fitoi edhe këngëtarja shqiptare Bebe Rexha, kënga e së cilës u nderua me çmimin […]