More

  Rona Nishliu shtatzënë për herë të parë /Foto

  Rona Nishliu është shtatzënë për herë të parë. Lajmin e pritjes së ëmbël këngëtarja e ka dhënë vetë me një shkrim në kopertinën e albumit të ri.

  “Ky album shkon për ty, që jam duke të mbajtur prej disa muajsh brenda meje, duke pritur ende për takimin e parë. Ti dhe të gjithë fëmijët duhet të zbuloni se çfarë e inspiron muzikën tonë kombëtare dhe regjionale”, janë fjalët e shkruara në albumin e Ronës.

  Mbrëmë, Rona Nishliu promovoi albumin e saj të ri, ndërsa në sy të binte barku i saj tashmë i rrumbullakosur.

  Latest news

  Related news

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here