More

  Shqipëri-Turqi më 22 mars, fillon shitja e biletave

  Federata Shqiptare e Futbollit, njofton të gjithë të interesuarit se ka filluar shitja e biletave për ndeshjen e parë eliminatore të “EURO 2020”, për vitin 2019, Shqipëri – Turqi e cila do të zhvillohet në datën 22 mars 2019 në “Loro Boriçi” ora 20:45.

  Të gjithë të interesuarit për bileta, mund ti blejnë në websitin e FSHF-së në linkun përkatës: Biletaria. FSHF ju bën me dije se janë të gjithë sektorët dhe tribunat në shitje, ku mund të blini biletat për të ndjekur përballjen e ekipit tonë përfaqësues.

  Më poshtë mund të gjeni listën e cmimeve të biletave:

  Cmimi Biletave!

  Latest news

  Related news

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here