Tag: Alban Skenderaj

  • Albani dhe Miriami publikojnë “Duamë”,zbulojnë momente nga dasma

    Albani dhe Miriami publikojnë “Duamë”,zbulojnë momente nga dasma

    Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë kthyer në qendrën e mediave ditët e fundit. Pasi udhëtuan drejt Maldives, ata zbuluan se kishin vendosur të martoheshin dhe ceremonia ishte organizuar atje, pa të ftuar dhe ceremoni madhështore. Me Amelinë pranë vetes, momentet më speciale çifti i njohur i publikoi në ‘Instagram’. Por nuk janë mjaftuar me…