More

  Arratisen

  - Advertisement -

  Greqi, kapen dy vëllezërit shqiptarë të arratisur nga burgu

  Ka përfunduar arratia e Elvis dhe Leonard Pepës, dy shqiptarëve që mundën të ikin nga burgu famëkeq i Koridhalos në fillim të këtij viti.
  - Advertisement -

  Must Read

  - Advertisement -