lajme nga shkodra

Kush janë të arrestuarit për të shtënat në Shkodër, konflikti për prishje pazaresh droge, në kërkim pronari i ‘BMW-së’

Janë zbuluar edhe emrat e personave të arrestuar në Shkodër si dhe rrjedha e ngjarjes. Arjan Rexha 31 vjeç, nga…

1 year ago