lajmet e fundit shqip

Koronavirusi në të gjithë botën, 6256 viktima e 170237 të infektuar

Koronavirusi ka shkaktuar 6,526 viktima dhe 170,237 të infektuar në të gjithë botën. 77,788 persona janë shëruar dhe kanë lënë…

1 year ago

Informacione mbi koronavirusin: Çfarë duhet të bëni?

Ekspertët e shëndetit publik kanë dhënë shumë këshilla në përpjekje për të ndaluar përhapjen e virusit trasmeton shqip.info. Si mund…

1 year ago

Kush janë të arrestuarit për të shtënat në Shkodër, konflikti për prishje pazaresh droge, në kërkim pronari i ‘BMW-së’

Janë zbuluar edhe emrat e personave të arrestuar në Shkodër si dhe rrjedha e ngjarjes. Arjan Rexha 31 vjeç, nga…

1 year ago