Categories
Jetë ShowBiz

Juristja më seksi në Shqipëri rikthehet të “tronditë” Instagramin

Pas disa muajve në “gjumë” në rrjetet sociale, juristja më seksi në Shqipëri është rikthyer sërish me foto bombastike. Redona Koçi duket se po përgatit një set “përvëlues” fotografik, teksa e ka ndezur rrjetin me foto me të brendshme të kuqe dhe bikini të zi në pishinë. Redona gjatë kësaj mungese nuk ka humbur fare […]