Termet ne Durres

Tërmeti live në televizion, gazetaret ngrijnë nga frika, publiku ia mbath (VIDEO)

Lëkundjet e tërmetit të orës 21:15 minuta janë ndjerë edhe në studion e lajmeve në Ora News dhe në emisionin…

1 year ago