Categories
ShowBiz

Adriana Lima ngre temperaturat shfaqet më seksi se kurrë

Pjesë e edicionit të 72-të të Festivalit të Filmit në Kanë është edhe ish-modelja e Victoria’s Secret, Adriana Lima. E veshur me një fustan ngjyrë vjollcë të mbuluar me xixa, i mbyllur tek gjoksi, por i çarë tek këmbët, modelja ra në sy dhe u komentua shumë pozitivisht.

Ajo i kishte shtuar pamjes së saj mbresëlënëse edhe një palë vëthë të njëjtë si fustani dhe me një stil interesant të flokëve.

theksojmë se kohët e fundit tashmë ish-modelja ka qenë temë e mediave rozë në saje të lidhjes me shkrimtarin turk, Metin Hara. Lima ka qenë fytyrë e shumë markave botërore, gjersa muaj më parë i ka dhënë fund karrierës së saj prej modeleje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *