More

  “Piramida e re”, zbulohen gjithë detajet, ja ç’do ndodhë brenda dhe jashtë saj!

  Piramida është padyshim një ndër ndërtesat më të veçanta të Tiranës. Aktualisht, gjendja e saj duket e mjeruar, por pritet që së shpejti të nisin punimet për transformimin.

  Por çfarë parashikon projekti për pjesën brenda dhe jashtë e si do të ndryshojë Piramida? Në këtë episod të “Ora e Tiranës” ju zbulojmë të gjitha detajet.

  Latest news

  Related news

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here