More

  Play Station 5 po vjen, Sony zbulon detajet e reja

  Fansat e video-lojës po presin me padurim cdo informacion në lidhje me zëvendësimin e PS4, por deri më tani detajet janë mbajtur shumë sekrete.

  Arkitekti i sistemit të Sony, Mark Cerny zbuloi në një intervistë për “Wired” se do të jetë shumë më i shpejtë, më i fuqishëm dhe përfshin audio të përmirësuar.

  Por mos prisni të dalë në shitje në 2019. Do ju duhet të keni durim deri vitin tjetër. As cmimi që do të ketë PlayStation 5 nuk dihet ende.


  Lajmet e fundit
  Lajme të ngjashme

  PËRGJIGJU

  Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
  Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu