Më shum

    Provimi, lista e plotë me 1230 kandidatët në Infermieri

    Përgjatë muajit prill, infermieret e rinj do t’i nënshtrohen provimit të aftësimit praktik VAP. “Gazeta Shqiptare” zbardh sot emrat e 1230 infermierëve që do të testohen si dhe datat përkatëse për secilin. UISH njofton se ky testim do të kryhet për të vlerësuar aftësitë që këta kandidatë kanë fituar gjatë praktikës në profesionet infermieri, mami, fizioterapi, teknik laboratori, teknik imazherie dhe logopedist. “Ju bëjmë me dije se në ditën e provimit duhet të keni me vete kartën e identitetit, një përparëse të bardhë dhe kartën e praktikantit. Provimi do të zhvillohet në ambientet e Fakultetit të Shkencave Mjekësore Teknike Tiranë, në QSUT”,- thuhet në njoftimin e Urdhrit të Infermierit. Gjatë vitit 2012, Urdhri i Infermierit ndryshoi kushtet për të gjithë kandidatët që dëshironin të hynin në provimin e shtetit.

    Sipas këtyre ndryshimeve, të interesuarit, përveç praktikës profesionale, i nënshtrohen një testimi profesional në fund të saj, ndërkohë që vetëm nëse vlerësohen pozitivisht në të, kanë të drejtë të regjistrohen për provimin e shtetit. Konkretisht, studenti i diplomuar në programet e studimit të sipërpërmendura, ditën që regjistrohet, merr librezën e praktikës profesionale. Në këtë librezë mbahen shënimet ditore përgjatë 12 javëve që studenti realizon praktikën, të cilat firmosen çdo ditë nga drejtuesi i saj. Në fund, libreza e firmosur nga drejtuesit vlerësohet me një numër pikësh të caktuara. Saktësisht, ato janë nga 10 deri në 25 pikë, të cilat i njihen kandidatit gjatë realizimit të testimit profesional. Ai e merr librezën, dhe 10 ditë para datës së provimit e dorëzon atë pranë Urdhrit profesional dhe regjistrohet për dhënien e testimit profesional.

    Kandidatët në Infermieri

    INFERMIERI VAP DATA 01.04.2019 ORA 08.30
    Nr. Emri Mbiemri Kodi
    1 ABIGELA VASKU 0116773
    2 ADELA ÇICO 0030878
    3 ADELA MOLLAYMERI 007 0777
    4 ADELA HALA 0116715
    5 ADELA SULKA 0117404
    6 ADELA KËRÇIKU 0117385
    7 ADELAJDA TOSKA 00411751
    8 ADELAJDA PASHA 0051189
    9 ADELAJDA TOROMANI 0117346
    10 ADELINA BALI 00411951
    11 ADELINA KANA 0121128
    12 ADELINA KLOSI/OMERI 0116716
    13 ADELINA HOXHA 0116735
    14 ADELINA MASHA/DUQI 0116813
    15 ADELINA BOZHIQI 0117196
    16 ADELJADA TASHI 0117376
    17 ADI RRUSHI 00411880
    18 ADI NDOU 0101112
    19 ADMIR SHËNGJERGJI 0116898
    20 ADRI HALIMI 00411877
    21 ADRIAN TOLI 0117422
    22 ADRIANA BALLA 0116677
    23 ADRIANA MEHMETAJ 0121032
    24 ADRIATIK KODRA 007 1016
    25 ADRIONA KOLNDREU 0116831
    26 AFERDITA PISHA 00412110
    27 AFERDITA PISHA 00412004
    28 AFERDITA CAHANI 0080404
    29 AGETINA NDRECA 0030909
    30 AIDA MECI 0010590
    31 AIDA HABILAJ 0120908
    32 AIDA KARAJ/SULA 0116621
    33 AIDA HASANI 0116765
    34 AIDA LARAKU 0116802
    35 AIDA PARTALLI 0117392
    36 AIDA SELMANI 0115899
    37 AJLA META 0117492
    38 AJSINA HAMOLLI 0116891
    39 ALBA AHMETI 0116771
    40 ALBANA XHIJA 00412137
    41 ALBANA DHULI 0060385
    42 ALBANA BALIL 0117171
    43 ALBERT HIDAJ 0117122
    44 ALBI KARAMETA 0116884
    45 ALBINA MEREPEZA 0116609
    46 ALBINA HOXHA 0116808
    47 ALBION HOXHAJ 0121154
    48 ALBORA PUTRO 0010777
    49 ALDA BERDUFI 00411925
    50 ALDA PIROLI 0116629
    51 ALDI MAMO 0117384
    52 ALDO NIKOLLA 0060379
    53 ALDO DERVISHI 0117127
    54 ALEKS BAQLI 0100589
    55 ALEKSANDER BERDUFI 00412008
    56 ALEKSANDRA NAZIF 0060372
    57 ALEKSANDRO ÇERVANAKU 0116954
    58 ALFRIDA ÇAFAJ 0060370
    59 ALGERT SULAJ BESHIRI 0117100
    60 ALGIDA TAIPI 0051134
    61 ALI GJEPALI 0116746
    62 ALI MENKSHI 0117124
    63 ALIAN ZABELI 00412070
    64 ALIDA SADA/MIKELI 0116921
    65 ALION AGALLIU 0116681
    66 ALIZEA SEJDINI 00411919
    67 ALKETA KULLOLLI 0030921
    68 ALKETA ZHARRI 00412035
    69 ALKETA PRELA 0117457
    70 ALKIDA GJUCI 0030907
    71 ALMA KACA 0116611
    72 ALMA DASHI 0116736
    73 ALMA GJINI 0116806
    74 ALMA TUZI 0115003
    75 ALMIDA GJYLA 0117313
    76 ALTAN PANXHI 00412025
    77 ALTEA DAKA 0051112
    78 ALVINA SAKO 0051138
    79 AMANDA BEGA 0116977
    80 AMARILDO MALAJ 0050847
    81 AMARILDO BABA 0121163
    82 AMBRA BACKA 00412080
    83 AMBRA KASAJ 0051099
    84 AMBRA DUMBO 0116693
    85 AMBRA VOGLI 0117125
    86 AMRA HYKA 0116797
    87 ANA LACA 0101107
    88 ANA BUSHPRENI 0116871
    89 ANDA MEHJA 0101039
    90 ANDELINA BICA 0116600

    INFERMIERI VAP DATA 01.04.2019 ORA 11.00
    Nr. Emri Mbiemri Kodi
    91 ANDI KONDRAXHIU 00412002
    92 ANDI HYMERI 0117400
    93 ANDI HOXHA 0115361
    94 ANDI DUKA 0116673
    95 ANDIOLA MADHI 0115816
    96 ANDORA NIKOLLA 0116665
    97 ANDUELA MURASHI 007 0323
    98 ANDUELA DOMI 0117447
    99 ANESTIS XAKOLLARI 0051191
    100 ANILA BARDHOSHI 0116659
    101 ANILA ZEFI 0116796
    102 ANISA POÇI 00412118
    103 ANISA HALILAJ 0030927
    104 ANISA GASHI 0117307
    105 ANISA ALIMADHI 0116646
    106 ANITA BRAUSHI 0010780
    107 ANITA METOLLARI 0010784
    108 ANITA GJINI 0116684
    109 ANITA MERTURI 0030931
    110 ANITA KAPAJ 0121048
    111 ANJEZA KAÇULI 00411999
    112 ANJEZA GAVA 00412043
    113 ANJEZA CUFAJ 0116943
    114 ANTELA HIMA 0030906
    115 ANTONELA JANAQ 007 1020
    116 ANTONETA RRAHMANI 00411958
    117 ANTONETA KAZA 0090344
    118 ANTONETA XHAFA 0117243
    119 ANTONETA MARKU/BUSHATI 0117444
    120 ANXHELA PELLUMBI 0010769
    121 ANXHELA MILE 0010788
    122 ANXHELA GJINECI 0030870
    123 ANXHELA OIRAJ(TAFAJ) 00411956
    124 ANXHELA HAKA(META) 00411884
    125 ANXHELA BIBA 00411876
    126 ANXHELA HASA 00412032
    127 ANXHELA KRYEMADHI 00411964
    128 ANXHELA MANÇE 00412024
    129 ANXHELA HARARI 00412037
    130 ANXHELA STRORA 00412108
    131 ANXHELA MILETI 0051132
    132 ANXHELA AJDINI 0051177
    133 ANXHELA LUSHKA 0051178
    134 ANXHELA SHTEMBARI 0051180
    135 ANXHELA QORI 0060395
    136 ANXHELA CACI 007 0871
    137 ANXHELA LIME 007 1015
    138 ANXHELA GORA 007 0888
    139 ANXHELA TOJALLI 0121065
    140 ANXHELA AVDIRAJ 0121075
    141 ANXHELA RRUPLLI 0121079
    142 ANXHELA RUDAJ 0121089
    143 ANXHELA ALICKAJ 0121147
    144 ANXHELA FUSHA 0117304
    145 ANXHELA SHEHI 0117297
    146 ANXHELA SHEHAJ 0117286
    147 ANXHELA RANXHA 0116614
    148 ANXHELA MUSAKU 0116631
    149 ANXHELA NEZHAJ 0116666
    150 ANXHELA SAKO 0116685
    151 ANXHELA TRASHI 0116722
    152 ANXHELA LLAPANJI 0116795
    153 ANXHELA DASHI 0116799
    154 ANXHELA ÇAÇI 0116842
    155 ANXHELA KURRAJ 0116849
    156 ANXHELA LAMÇE 0116859
    157 ANXHELA BLACËRI 0116880
    158 ANXHELA LAÇI 0116886
    159 ANXHELA ZHOPI 0117398
    160 ANXHELA SINADEMI 0121029
    161 ANXHELIKI KAZAZI 0116972
    162 APOSTOL XHOXHI 0060403
    163 ARBEN CANI 00411957
    164 ARBEN HYSKAJ 0116930
    165 ARBER TARAGJINI 00411953
    166 ARDENISA HAXHISALA 0116595
    167 ARDIANA QOSJA 00411881
    168 ARDIOLA MAMOÇI 0116717
    169 ARDIT DERVISHAJ 00412129
    170 ARDIT KALEMAJ 0051114

    INFERMIERI VAP DATA 01.04.2019 ORA 13.00
    Nr. Emri Mbiemri Kodi

    171 ARDIT KOKONOZI 00411883
    172 ARDIT KEÇI 0116793
    173 ARDITA TOROMANI 00411965
    174 ARDITA KRASNIQI 0116630
    175 ARDONARDA LLESHI 0116664
    176 ARETA MULLA 0120925\2
    177 ARGJIRO ZISI 0060378
    178 ARIANIS DERVISHI 0116875
    179 ARIELA SULA 0116969
    180 ARILDA DEDAJ 0090349
    181 ARILDO MEÇO “0050989
    182 ARJOL KAPEDANI 0060329
    183 ARJOLA SHAHU 0051098
    184 ARJOLA KRRUSA 0117379
    185 ARLIND LLESHI 0117264
    186 ARLIND SERANI 0116985
    187 ARLINDA KULLOLLI 007 1011
    188 ARLINDA HOXHA 0116692
    189 ARMAND BUFI 007 1004
    190 ARMAND HOXHA 0116961
    191 ARMANDA SHKRELI 0101036
    192 ARMANDO GJIKDHIMA 0116730
    193 ARMANDO XHULAJ 0116766
    194 ARMANDO HASANI 0116798
    195 ARMELA KAFAZI 0010797
    196 ARMELA KUKA 0020354
    197 ARMELA HOXHA 0117260
    198 ARMELA BAÇI 0116615
    199 ARMELA BULKU 0116661
    200 ARMELA LLAMBRO 0121066
    201 ARMINDA FULE 0060377
    202 ARSED ASLLANI 00411864
    203 ARSILDA NEZHA 0116878
    204 ARSONELA ÇEKREZI 0116682
    205 ARTA TAFÇIU 0020348
    206 ARTA HANA/ZITO 0117218
    207 ARTIOLA DERVISHI 00412041
    208 ARTIOLA HASAN 007 0980
    209 ARTIOLA DEMIRAJ 0121037
    210 ARTJOLA DODA 0116618
    211 ARTJOLA FJORA 0116620
    212 ARTJOLA ISUFAJ 0117382
    213 ARTJOLA ALIÇKOLLI 0117380
    214 ASPERANDA KOÇIAJ 0116937
    215 AUREL HAFESLLARI 007 0622
    216 AURELA KORRA(BALLA) 00411955
    217 AURELA BRACAJ 0101097
    218 AURELA FEÇI 0117498
    219 AURELA GJOKAJ 0121023
    220 AURELA DEVOLLAJ 0121056
    221 AURORA FERATI 0060387
    222 AURORA SHKIRA 0116892
    223 AVENIRA LUTA 00412016
    224 AVJONA BAROKA 0117159
    225 BAJRAM QYPI 0116936
    226 BEHAR SINA 0116627
    227 BEQIR PATAJ 0101073
    228 BESALBA KOTRELI 00412031
    229 BESARA ZERAJ 0116747
    230 BESMIR HOXHA 0116781
    231 BESMIRA DOÇI 0116711
    232 BIONKIDA BIÇAKU 0116899
    233 BLEDAR LOZI 0117097
    234 BLEONA SMOQI 0030868
    235 BLEONA NDOJ 0101034
    236 BLEONA HAKA 0117314
    237 BLEONA SADO 0117308
    238 BLEONA HOXHAJ 0116616
    239 BLEONA SAKAJ 0116888
    240 BLERIM BARXHANI 0117001
    241 BLERINA SHKURTI 00411512
    242 BLERINA PREÇI 00412017
    243 BLERINA ÇELA 00412112
    244 BLERINA KELOLLI 007 0979
    245 BLERINA MENAJ 0121080
    246 BLERINA SULA/TAÇE 0116742
    247 BLERINA MEBELLI 0116776
    248 BLERTA BANO 0121102
    249 BLERTA ÇAÇA 0116695
    250 BLERTA LAÇI 0116926

    INFERMIERI VAP DATA 02.04.2019 ORA 08.30
    Nr. Emri Mbiemri Kodi
    251 BLERTA TAFAJ 0030897
    252 BORA SHEHU 0116651
    253 BORA GRECA 0116938
    254 BORJANA DHIMO 0116606
    255 BRIKENA HALILAJ 0117441
    256 BRIKENA SHULI 0117413
    257 BRISILDA ZHUPA 0030862
    258 BRISILDA MUÇA 0116862
    259 BRIXHILDA MIFTARI 0020339
    260 BRIXHILDA LLESHAJ 0030846
    261 BRIXHILDA TUSUNI 0060369
    262 BRIXHILDA SULO 0121070
    263 BRIXHILDA VOKRRI 0116976
    264 BRUNA AVRAMI 0116607
    265 BRUNILDA KORRIKU 0030850
    266 BRUNILDA TOMJA 0116608
    267 BRUNILDA STAFUKA 0116907
    268 BRUNILDA LOSHA/SHIRA 0117002
    269 BRUNILDA SARAÇI 0116662
    270 BRUNO HOXHAJ 0121091
    271 BUKURIE BI128AKU(RUÇI) 00411515
    272 BUKUROSHE FERATI 0030802
    273 BURBUQE XHERRI 00411960
    274 ÇELESTINA TABAKU 0116660/1
    275 DAJADA BEHARI 0121129
    276 DAJANA MEMA 00412121
    277 DAJANA ZEQIRI 0121101
    278 DAJANA ARAPI 0116652
    279 DAJANA BISHA 0116743
    280 DAJANA BERISHA 0116855
    281 DAJANA MARKU 0117004
    282 DANJEL ÇELMETA 00412001
    283 DANJEL ZYKA 0116667
    284 DANJEL ÇUNI 0116971
    285 DANJELA VEZA 0116905
    286 DANJELA ÇEKA 0116156
    287 DANJELA ÇUNI 0101047
    288 DARDANA GJONGECAJ 0080408
    289 DEJAN CANA 0116675
    290 DEJANA ÇALAMANI 0051151
    291 DELINA MEHMETI 00411887
    292 DENADA ZAJMI 0020341
    293 DENADA BREGU 007 0639
    294 DENADA GEGA/ALLIU 0117037
    295 DENALDA VEJUKA 0101060
    296 DENALDA META 0117197
    297 DENIS KAPLLANAJ 0101085
    298 DENIS ZELA 0116843
    299 DENISA TASI 0051126
    300 DENISA MERTIKA 0051188
    301 DENISA XHAFERAJ/VAJA 0060358
    302 DENISA MBRAKULLI 007 0900
    303 DENISA DJALA 0101071
    304 DENISA LAMAJ 0117242
    305 DENISA LLAHA 0117271
    306 DENISA JONUZI 0116732
    307 DENISA SHKALLA 0117168
    308 DESAR JAUPAJ 0116728
    309 DESARA GJINAJ 0116780
    310 DESARA GJINAJ 0116853
    311 DESILDA BERUSHI 0030857
    312 DEVIOLA LIMKA 007 0679
    313 DEVIS MALKË 0060388
    314 DHOKSIDA MASATI 0117370
    315 DILA PEPA 0116901
    316 DIONIS VELO 0116870
    317 DONA MANAJ 0121153
    318 DONA GJOKA 0101033
    319 DONALD DODOVECI 0010791
    320 DONALD BERHAMAJ 0030890
    321 DONALD CANI 007 0977
    322 DONALDA LALA 0115635
    323 DONALDA MUKAJ 0115815
    324 DORIAN XHIALLI 007 0807
    325 DORIAN MERA 0121086
    326 DORIAN ÇELA 0116696
    327 DORIANA SYLAJ 0080405
    328 DORINA KORRA 00412022
    329 DORINA (GJOCI) SHEHAJ 0090365
    330 DORINA YMERI 0117233
    331 DORINA PAJA 0117337
    332 DORINA MALÇI 0116748
    333 DORINA MARKU 0116867
    334 DORINA KURTI 0117043
    335 DORINA SHQAU 0114190
    336 DORINA HASANI 0120928\1
    337 DORINELA NDOJ 0116823
    338 DORISA NEZIRI 0116991
    339 DORJANA GJONA 007 1002
    340 DORJANA GJONI 0117458
    INFERMIERI VAP DATA 02.04.2019 ORA 11.00
    Nr. Emri Mbiemri Kodi
    341 DORUNTINA SULA 0080364
    342 DRILON KAMISHI 0020342
    343 DRITA TANUSHI 0101035
    344 DRITAN RUKA 0010792
    345 DRITAN QAFARENA 0101055
    346 DRITAN VATHI 0116950
    347 DRITENA STAFA 00411923
    348 EDI ALLUSHI 0117024
    349 EDIOLA KAMBO 007 0875
    350 EDIRALD NUHAJ 0117275
    351 EDIS CANI 0116740
    352 EDIT KARAKAÇI 0100876
    353 EDLIRA KURTI 0116879
    354 EDONA HILAJ 0051150
    355 EDONA HAXHIJA 0101030
    356 EDONA ISMALAJ 0117249
    357 EDUARD GROPÇA 0101109
    358 EDUART META 00411858
    359 EDUART CAPUNI 0121138
    360 EDUART PRIFTI 0117309
    361 EDVJOLA NDOJ 0116751
    362 EGI BEQOLLARI 0116885
    363 EGIS ABAZAJ 0010615
    364 EGLA FOJLETA 0101046
    365 EGLANTINA BODLLI 0030872
    366 EGNIS ISMAILI 0010771
    367 EJONA HASANAJ 0030937
    368 EJONA ADEMI 0117342
    369 EJSI TAFA 0050741
    370 EKLENTINA LLAGJAÇI 0117315
    371 ELA SPIRO 0117338
    372 ELDA GEITLLARI 007 0987
    373 ELDA ÇEKIÇI 0101068
    374 ELDA QEVANI 0117284
    375 ELDA OZUNI 0116706
    376 ELDA PASKAL 0116733
    377 ELENA CEPO 007 1032
    378 ELENA SULI (DERVISHLLARI) 007 1001
    379 ELENA HALILI 0116697
    380 ELENA DUSHKU 0116900
    381 ELENA AGO 0115569
    382 ELENI TROKA 0121078
    383 ELEONORA LULAJ 0090370
    384 ELIDA AJDINAJ 0121097
    385 ELIDONA GJELOSHI 0101062
    386 ELIDONA RRAPI 0116927
    387 ELIDONA MAMICA 0116999
    388 ELIRA LAMCE 0121157
    389 ELISA BYLYKBASHI 00411962
    390 ELISA GJOÇA 0060375
    391 ELISA RUKAJ 0121095
    392 ELISA BOMBAJ 0116933
    393 ELISA SINOMATI 0116876
    394 ELISABETA HOXHA 0116770
    395 ELISABETA DIMO 0116787
    396 ELISEO BJESHKZA 0101108
    397 ELIZANDËR HOXHAJ 0121018
    398 ELJANA CEPELE 0010763
    399 ELJESA XHERAH 0117302
    400 ELJON VELIU 00412065
    401 ELJONA ZYKA 0121034
    402 ELONA RIZAJ 0010796
    403 ELONA KARRIQI 00412018
    404 ELONA MILO 0051165
    405 ELONA ALIDEMIRAJ 0121087
    406 ELONA ÇELA 0116650
    407 ELONA VLADI 0116656
    408 ELONA ABAZI 0116883
    409 ELSA MURATI 0101113
    410 ELSA OSMANI 0117212
    411 ELSA MUS-ISLAMAJ 0117257
    412 ELSA GJOKA 0117119
    413 ELSINA MYSLIU 0116792
    414 ELTON VOGLI 0051090
    415 ELTON ÇIMA 0117321
    416 ELVINA BRUÇI 0117266
    417 ELVIS GJERGJI 0051006
    418 ELVISA SHETA 0080407
    419 ELXHIRJAN LUMSHI 0117294
    420 EMA LAMI/SHARKA 0020346

    INFERMIERI VAP DATA 02.04.2019 ORA 13.00
    Nr. Emri Mbiemri Kodi

    421 EMA NASI 0120980
    422 EMANUELA LUKA 00412094
    423 EMANUELA BRAÇE 0117429
    424 EMANUELA BRAKA 0117411
    425 EMANUELA HASI 0116914
    426 EMERLINDA LAME 0121043
    427 EMIDONA HAJREDINAJ 0116908
    428 EMILIANO ELHYKA 0117454
    429 EMILJAN VYSHKA 00411765
    430 EMILJAN NIKOLLA 0060400
    431 EMILJANA VELKA 0116641
    432 EMILJANA TOPÇIU 0116997
    433 ENAILDA LAMI 0101049
    434 ENDRI KRECI 0116657
    435 ENDRI CAMI 0116836
    436 ENDRIJANO GJINAJ 0090362
    437 ENEA KURA 0051102
    438 ENEA KONDAKÇIU 0051147
    439 ENEA CAPO 0117432
    440 ENEDA VELIU/TOZAI 0117287
    441 ENEIDA MUÇA 0116754
    442 ENEJDA MERZHANI 00412068
    443 ENEJDA DANGAJ 0117232
    444 ENEO SALIAJ 0010793
    445 ENERJADA SHAHINAJ 0114431
    446 ENI BITRI 0051100
    447 ENI HOXHA 0010790
    448 ENI AVDOLLI 0116767
    449 ENILDA HAJRULLA 0051109
    450 ENIS XHIKA 0116617
    451 ENISA SINAKOLI 00412097
    452 ENISA PIRANI 0101110
    453 ENKELEDA SHYTI 0010766
    454 ENKELEDA ILIAZI 0051107
    455 ENKELEDA ZENE 0116680
    456 ENKELEDA AHMATI 0116752
    457 ENKELEDA VEIZI 0116822
    458 ENKELEDA REXHA 0116833
    459 ENKELEDA FERHATI 0112830
    460 ENKELEDA GJATA 0115057
    461 ENKELEJDA SHKRELAJ 0101045
    462 ENO MUKA 0116655
    463 ENRI MUÇODEMA 0116860
    464 ENRIK MAMO 0051164
    465 ENTELA QEMALI 0010785
    466 ENTELA DACI 0030871
    467 ENTELA KOÇI 00411725
    468 ENTELA KODRA 0117306
    469 ENTELA KOSTURI 0114907
    470 ENTELA GJURRA 0117402
    471 ENVER KRUSHOVA 007 0985
    472 ENXHI MËRTIÇE 0051113
    473 ENXHI HOXHA 007 0996
    474 ENXHI GOLIKJA/METAJ 0117340
    475 ENXHI REKA 0117339
    476 ENXHI HOXHA 0116598
    477 ENXHI POLISI 0116601
    478 ENXHI KLLOGJERI 0116605
    479 ENXHI GRËMSHI 0116868
    480 ENXHI ZEQO 0070816
    481 ERA PECI 0116604
    482 ERA OSMANLLARI 0116928
    483 ERALDA HELSHANI 0051142
    484 ERALDO VOGLI 0117276
    485 ERANDA KASIMI 0121096
    486 ERBIANA BREGU 007 0685
    487 ERESTINA VELIKA 0051120
    488 ERGENA ABRASHI 007 0988
    489 ERGI HIDA 0101063
    490 ERGYS MANGA 0116890
    491 ERIDION QEJVANAJ 0050901
    492 ERIDONA DEMALIJA 0116882
    493 ERIGELA SHAHOLLI 007 0880
    494 ERIGLESA MOKRERI (KORCA) 007 1012
    495 ERIK MUSTAFA 007 1023
    496 ERIKSEDA QEFALIJA 0116877
    497 ERILDA BELSHAKU 0041093
    498 ERILDA LAZE 0116672
    499 ERINDA ÇARÇIU(VRETO) 00411879
    500 ERIOLA LUFI 0090353
    INFERMIERI VAP DATA 03.04.2019 ORA 08.30
    Nr. Emri Mbiemri Kodi
    501 ERION DAPELLARI 0116963
    502 ERISA BARDHO 0051176
    503 ERISELDA TARA(BEQIRAJ) 0051141
    504 ERISELDA MEMAJ 0121083
    505 ERISELDA STOPANI 0116636
    506 ERISELDA HAMITI 0121127
    507 ERISONA ZAJSI 0117299
    508 ERISTINA TUSHANI 0101029
    509 ERJOLA MILETI 0051095
    510 ERJON MENKSHI 007 1008
    511 ERJON MEHMETI 0121117
    512 ERJON SKANA 0117401
    513 ERJONA ALLUSHAJ 0121146
    514 ERLINDA CAKO 0113221
    515 ERLINDA GJUCI 0030908
    516 ERMA DUKA 0020358
    517 ERMAL GRYKA 0117415
    518 ERMELINDA MERSINI 0116757
    519 ERMIRA MULLA (QORLLARI) 007 1010
    520 ERMIRA KADRIU/UKA 0116704
    521 ERMIRA MANI 0117296
    522 ERMONELA MERKAJ 0050967
    523 ERNEST GJONA 00412139
    524 ERSA FUSHA 0116624
    525 ERSA MURATAJ 0116707
    526 ERSJONA ZHUKA 00412095
    527 ERVIN HAKA 0116428
    528 ERVINA DOLLMA 0030864
    529 ERZANA HALILI 00411959
    530 ESI HASANI 0116990
    531 ESMA KOLIQI 0090355
    532 ESMA KAPLLANAJ 0101041
    533 ESMERALDA HOXHA 0010774
    534 ESMERALDA QEVANI 00411878
    535 ESMERALDA REXHA 0051179
    536 ESMERALDA HALILAJ 0120520
    537 ESMERALDA SHERIFI 0121156
    538 ESMERALDA SHEHAJ 0116622
    539 ESMERALDA IBRAHIMI 0116965
    540 ESMIRALDA HOXHA 0020344
    541 ESTELA NELOJ 0121151
    542 ESTERINA MUSTEQA 00412104
    543 ETLEDA ALKU 0116968
    544 EUXHELIANA DOLLENGA 0121158
    545 EVA FERO 00411922
    546 EVA HOXHA 00411950
    547 EVA KARDHASHI 0060391
    548 EVA ZAJAKU 0117367
    549 EVA SHQIPE 0116687
    550 EVERALDO KAJANA 0116819
    551 EVIS ÇIKA 0116863
    552 FABJOLA OSMANAJ 0116820
    553 FABJOLA DISHA/MIRDITA 0117008
    554 FARIJE MANE 0116854
    555 FARUSHE LLANAJ 0121082
    556 FASLLI VEIZAJ 0121105
    557 FATBARDHA KAÇKINI 0020345
    558 FATION MUÇA 004878
    559 FATION ÇOTA 00412148
    560 FATJON DEMOLLARI 0116872
    561 FATJONA BENGA 007 0719
    562 FATJONA CANAJ 0121072
    563 FATJONA MEMA 0117211
    564 FATMIR DOKO 0051071
    565 FATMIRA YMERALILAJ 0116196
    566 FATMIRA GJERGJAJ 0121041
    567 FATRI ALLARAJ 0115593
    568 FETA MYRTAJ 0121021
    569 FILJANA ZOGA 00412120
    570 FIONA NORRA 0060371
    571 FIONA SELAMI 0116955
    572 FJONA ARAPI 0117428
    573 FJONA KAJA 0117395
    574 FJORALBA PANAHORI 0051152
    575 FJORALBA LULI 0117487
    576 FJORALBA RUKO 0116913
    577 FJORENTIN HARIZI 0121042
    578 FJORIDA RAVOLLI 007 0989
    579 FLAMUR TAFANI 00412081
    580 FLAVIA KORRESHI 0051184

    INFERMIERI VAP DATA 03.04.2019 ORA 11.00
    Nr. Emri Mbiemri Kodi
    581 FLAVJA VOGLI 0030939
    582 FLOGERTA PEPKOLAJ 0090341
    583 FLORALBA LUSHI 0117357
    584 FLORI TRYCI 0116974
    585 FLORIAN IBRAHIMAJ 0051128
    586 FLORIDA MAHMUTI 0120750
    587 FLORIDA ALIAJ 0121132
    588 FLORIDA DOBROVODA 0101082
    589 FLORIDA TAFA 0116599
    590 FLORIDA BAJRAMI 0116708
    591 FLORIE DEBROVA 00412003
    592 FLORIN DALLIU 0117213
    593 FLUIDA KANAÇI 0116619
    594 FLUTURA DELILAJ 0116805
    595 FRANÇESKA MUÇAJ 0116755
    596 FRANCESKA CANAJ 0121050
    597 FRESKIDA GJIKA 0010624
    598 FRESKIDA MYRTAJ 0116764
    599 FRIDA DAUTI 0121063
    600 GABRIELA HALILI 0116699
    601 GAZMIRE BRAHO 0116043
    602 GEJDA DAKA 0116671
    603 GEJSI SEFAJ 0117170
    604 GENTIAN KREKA 0117126
    605 GENTJAN VELIAJ 0051162
    606 GENTJANA HOXHA 0080164
    607 GERALD BUZHIQI 0116678
    608 GERALT BEGO 0116858
    609 GERI SHYTERMEJA 0050228
    610 GERIANA ELEZI 0117200
    611 GERJOLA MUSKA 0116763
    612 GESIAN XHELAJ 0120784\1
    613 GESTJANA TROKA 0116679
    614 GËZIM KATESHI 0116741
    615 GILBERT KAFEXHI 0116152
    616 GILDA KUKA 0020353
    617 GISBERTA ABAZAJ 0116984
    618 GJILE BALA 0116737
    619 GJYZELJANO JAKUPI 0121098
    620 GLAUDIAN VISHA 0090366
    621 GLENA SPAHILLARI 007 0970
    622 GLORJA LILAJ 0051122
    623 GRABIELA XHEKALIU 00411885
    624 GRANIT REXHEPI 0116895
    625 GRETA OZUNI 0117128
    626 GRIDA ISAKU 0116670
    627 GRISILDA HAKA 0030849
    628 GRISILDA MEMA 00411886
    629 GRUNILDA ADEMAJ 0117172
    630 HAJRIE BELSHAKU 0010592
    631 HAJRIE RRAJA 0116973
    632 HAMIT FEJZULLAU 0116689
    633 HARIZ KAJA 0117165
    634 HARJEDA LENJA 0117011
    635 HATIJE MUSTAFA 0116761
    636 HERMIONA ZANI 0051106
    637 HIKE HOXHA 0117240
    638 HOMER ZENELAJ 0051097
    639 HYGERTA YMERI 0101038
    640 HYGERTA SPATA 0116703
    641 HYSNIE XHEBEXHIU 0117378
    642 IDA FRROKU 0116698
    643 IDA META 0116824
    644 IGLI SHAHAJ 0120462
    645 IGLI MURATI 0116845
    646 IGLI BEDINI 0121058
    647 IJELA HAJDARI 0116986
    648 IKE ALLA 0116939
    649 ILDA JUBI 0030860
    650 ILDA BOGDANI 00411920
    651 ILDA MUSABELLIU 0116628
    652 ILDA SHEHU 0116633
    653 ILDJONA MENAJ 0121039
    654 ILIANA PAJOLLARI 0117312
    655 ILVA ÇITOZI 0116983
    656 INA ALIBEJA 0030867
    657 INA BUFI 00412119
    658 INA KRUSHOVA 007 0986
    659 INA KALLAVERJA 0117175
    660 INA KURTI 0116705
    INFERMIERI VAP DATA 03.04.2019 ORA 13.00
    Nr. Emri Mbiemri Kodi
    661 INA BUALLI 0116887
    662 INDRIOLA CENAJ 0117442
    663 INDRIT CAKA 00412130
    664 INDRIT MAMOÇI 0117221
    665 INDRIT DISHA 0116830
    666 INESA SEMA 0117334
    667 INESA AGALLIU 0116683
    668 INGRIDI MEHMETI 0121106
    669 INVA KOLECI 0117443
    670 IRENA BEQIRI 00411921
    671 IRENA HOXHA 00412079
    672 IRENA SHARRA 00412125
    673 IRENA PEPOSHI 0117228
    674 IRENA FACA 0117320
    675 IRENA SHULLAZI 0116996
    676 IRGEN HASA 00411926
    677 IRIDA LAZRI 0116668
    678 IRIND BEGA 0117470
    679 IRINI RRAPI 0116750
    680 IRINI DODA 0116944
    681 IRISI MALAJ 0116807
    682 IRMA ROÇI 0030845
    683 IRMA HASOLLI 00411865
    684 IRMA KLLOMOLLARI 007 0971
    685 IRMA DERVISHI 0090367
    686 ISLAM AGAÇI 0116625
    687 IVA XHANI 0030891
    688 IVONA SOFTA 0116864
    689 IZABELA BIÇI 0117358
    690 JASEMINA MATAJ 0030901
    691 JERMIN ISUFI 0121044
    692 JESMINA RAMADANI 0101094
    693 JESMINA DORZAJ 0101040
    694 JETMIRA HAMZA 0051086
    695 JETMIRA KUCANA 0080402
    696 JETMIRA DAKU 0116702
    697 JOANA LEKA 0060376
    698 JOANA BUZI 0117204
    699 JOANA CERRI 0030895
    700 JOANA DEDAJ 0121020
    701 JOHAN MITA 007 0649
    702 JOLA GJINI 0116753
    703 JONADA ZANI(SHALIU) 00411616
    704 JONELA NAKAJ 0060344
    705 JONELA ILLIJA 0101050
    706 JONIDA TARE 0010783
    707 JONIDA BOSHKAJ 0051111
    708 JONIDA KOCIBELLI (SULO) 007 0835
    709 JONIDA MUÇA 0116648
    710 JONIDA PËLLUMBI 0116782
    711 JONIDA AGALLIU 0117182
    712 JONIDA KARAJ 0114834
    713 JONIDË OBLIKA 0100194
    714 JONUS DERVISHI 0116834
    715 JORGITA STASA 0116691
    716 JORINDI LILKA 007 0991
    717 JOSAMA XHAKERRI 0030938
    718 JOSILDA BODE 0116959
    719 JUELA TRESA 0116710
    720 JUELA KOROMANI 0116894
    721 JULIAN KAÇI 0020359
    722 JULISA TUSHI 0121090
    723 JUZHI KAPO 0121073
    724 KAMBER LAMAJ 0117274
    725 KAMELA TOMANI 0116731
    726 KATERINA ALLAJBEU 0117374
    727 KATERINA MYFTARI 0116204
    728 KATERINA PRIFTI 0121026
    729 KEJSILDA YMERI 007 0955
    730 KELIMA GJIKA 0010761
    731 KELVI PILINÇI 0117027
    732 KENION KACI 0010759
    733 KENTILA LIKO 0010798
    734 KESJANA XHAJA 0116952
    735 KETJONA VANGJUSHI 0117259
    736 KIMETE PIRA 0116960
    737 KISJANA FEÇI 0117368
    738 KJEDA MOLLA 0117469
    739 KLADIOLA REMANICA 0010773
    740 KLAJDI BALLA 0117292

    INFERMIERI VAP DATA 04.04.2019 ORA 08.30
    Nr. Emri Mbiemri Kodi
    741 KLARA BARJAMAJ 0121057
    742 KLARIDA BORAJ 0121131
    743 KLAUDIA BRAHIMAJ 0116647
    744 KLAUDIA PURIQI 0117179
    745 KLAUDIA XHIXHA 0117112
    746 KLAUDJA RRANXA 0100840
    747 KLAURELA MITA 0050817
    748 KLAUS NUZI 0030886
    749 KLEA BACI 007 0992
    750 KLEA RROTAJ 0101059
    751 KLEA MALAJ 0116873
    752 KLEADA METRA 0116634
    753 KLEANT DYRMISHI 0116911
    754 KLEANTI MULLAJ 0116829
    755 KLEANTINA JAÇELLI 0116603
    756 KLEBETA ÇELA 0030953
    757 KLEJMA PRIFTI 0116788
    758 KLEO DOLLANI 0010772
    759 KLERA POÇI 00412029
    760 KLEVIS VELABISHTI 0010799
    761 KLEVIS SERJANI 0116640
    762 KLEVISA KOÇI 0116962
    763 KLINTI MANI 00411625
    764 KLODIAN PJETRI 0117298
    765 KLODIAN DUNGA 0117131
    766 KLODIANA NDREU 0090322
    767 KLODIOLA DURBAKU 00412126
    768 KLODJANA PASHKAJ 0030913
    769 KLODJANA TULA 0101042
    770 KLODJANA GAVOÇEJA 0101031
    771 KLODJANA ALLA 0116638
    772 KLODJANA KOKA 0117005
    773 KLODORA MURRA 0020343
    774 KRENAR HASA 0030919
    775 KRESTIDA LATE 0060384
    776 KRISEL HASAJ 0051159
    777 KRISELA TUSHE/SHEHU 0116686
    778 KRISELA LASKAJ 0121067
    779 KRISELDA DURAJ 0116112
    780 KRISI GJOKA 0116644
    781 KRISTI TODHE 0030875
    782 KRISTI BICOLLI 007 0976
    783 KRISTI GUACI 0121061
    784 KRISTI MEÇOLLI 0116951
    785 KRISTINA SHEHU 0060374
    786 KRISTINA PRECI 0090338
    787 KRISTINA LALAJ 0120738\1
    788 KRISTINA TATA 0121118
    789 KRISTINA HAMOLLI 0117414
    790 KRISTINA GJIKA 0116596
    791 KRISTINA HOXHA 0116774
    792 KRISTINA KURTI 0116835
    793 KRISTJAN ISLAMI 0020349
    794 KRISTJANA PJETERGJOKAJ 0104444
    795 KRISTJANA VASIJA 0101064
    796 KUJTIM MULGECI 0116856
    797 LABJOLA KOCIAJ 0121024
    798 LAMI LLAZI 0051154
    799 LARISA QOSJA 0030893
    800 LAURA MALAJ 0121051

    INFERMIERI VAP DATA 04.04.2019 ORA 11.00
    Nr. Emri Mbiemri Kodi
    801 LAURETA BRAHA 00412101
    802 LEDINA CEKAJ 0116801
    803 LEDIO CEKA 0051149
    804 LEDION VEIZI 0010758
    805 LEDJANA MUSTAFARAJ 0116745
    806 LEDJANA DANI 0116841
    807 LEFTERI STAJO 007 0968
    808 LEONARD KOSTA 60200
    809 LEONARD LIKA 0090329
    810 LEONARD RASA 0117369
    811 LEONARD PRROJ 0100959
    812 LEONIDHAS SHEHU 0116729
    813 LEUNORA HASANI 0117144
    814 LEVISJANA LIKA 0116852
    815 LEVIZIANA CANI 0051175
    816 LILJAN SHKEMBI 007 0984
    817 LILJANA ALLKJA 00412122
    818 LILJANA BUSHI 0116932
    819 LILJANA LLESHI 0030873
    820 LILJANE NDREU 0030945
    821 LINDA HYSENI 0121081
    822 LINDITA MEHALLA 00411998
    823 LINDITA BICA 00412107
    824 LINDITA GJATA ,0051028
    825 LINDITA RUçI 0090331
    826 LORELA AHMETAJ 0117499
    827 LORENC MYQELEFI 0116821
    828 LORENC LUKA 0117132
    829 LORIZA DOBRENJI 0116663
    830 LUBJANA BRAÇI 0051121
    831 LUEDA PANE 0116643
    832 LUIGJ LORA 010953
    833 LUIS SOLLAKU 0010612
    834 LULEZIM CAUSHAJ 0121077
    835 LULJETA BIÇAKU 0115332
    836 LUSIANA LAMAJ 0116915
    837 MADEA KUMRIJA 0116714
    838 MADENA KAPLLANI 0116861
    839 MADONA BACI 007 0983
    840 MAIDA GOROVELLI 0050644
    841 MAJLINDA LATIFI 00411721
    842 MALBORA XHEMOLLARI 0116645
    843 MALIQ BOGDANI 0117007
    844 MALVINA SULA 0030892
    845 MANJOLA LUMSHI 00412021
    846 MANJOLA KOLA 0101120
    847 MANJOLA HALILI 0117224
    848 MANJOLA FESATI 0116658
    849 MANJOLA ALLKO 0117365
    850 MANJOLA FUSHA 0112051

    INFERMIERI VAP DATA 04.04.2019 ORA 13.00
    Nr. Emri Mbiemri Kodi
    851 MANUELA MANI 0116827
    852 MANUELA HASPEPA 0117353
    853 MANUSHAQE NEZHA 0121046
    854 MARGARITA CEPANI 0121144
    855 MARGARITA DERVISHLLARI 0115916
    856 MARIANA PRENGA 0101048
    857 MARIGLENA KUMJA 00412036
    858 MARINA RRJOLLI 0116992
    859 MARINELA JANI 0060396
    860 MARINELA TAKA 0116725
    861 MARINELA ZEMA 0116738
    862 MARINELA GJATA/KEKENEZI 0116769
    863 MARIO TAKO 007 0974
    864 MARISA HASANAJ 0117205
    865 MARIZA KONIQAJ 0101043
    866 MARJAN GUSHO 007 0815
    867 MARJETA PLAKU 0010775
    868 MARJO SERANI 0117237
    869 MARJO SEFERASI 0030880
    870 MARKEL PANÇI 0116800
    871 MARKELIAN QYTETI 007 0993
    872 MARKO NDONI 0051084
    873 MARSEL BASHOTA 01001003
    874 MARSELA HAXHI 0117486
    875 MARTINA GJONPALAJ 0116654
    876 MARTINELA UKU 0117265
    877 MATEOS CUCKA 007 0945
    878 MATILDA TOPI 0010704
    879 MATILDA NDREGJONI 0116881
    880 MATILDA HASA 0115378
    881 MATILDO BARXHAJ 0010794
    882 MATINA GJONA 007 1022
    883 MBARESA SHEHU 00412117
    884 MBARIME SARACI 0010776
    885 MEDI NABOLLI 0116772
    886 MEDINA SULEJMANI 0101044
    887 MEDINA HETAJ 0101054
    888 MEGI GUXHO 00412028
    889 MEGI BRAKA 0051130
    890 MEGI KAMBERAJ 0050814
    891 MEGI BEGO 0121145
    892 MEGI HYSA 0117330
    893 MEGI GOREZI 0116610
    894 MEGI PETI 0116669
    895 MEGI MUSABELLIU 0117195
    896 MEGISA LIKA 0116947
    897 MEHMET VËRÇA 0116676
    898 MELI PASHAJ 0050813
    899 MELISA GJERGJI 0090369
    900 MERI LAZRI 0101028

    INFERMIERI VAP DATA 05.04.2019 ORA 08.30
    Nr. Emri Mbiemri Kodi
    901 MERITA VUKAJ 0101119
    902 MERITA KARAJ 0116784
    903 MERITA DRAZHI 0116826
    904 MERITA QOSJA 0116838
    905 MERLINA HAXHIJA 0116623
    906 MESOVIT ELEZAJ 0121027
    907 MIGENA KODRA 0117436
    908 MIGENA VISHI 0116906
    909 MIGENA DERVISHI 0117393
    910 MIGENA RRUSHI 0116300
    911 MIGENA TOTA 0115291
    912 MIGERTA CANJA 0116632
    913 MIKEL ZENELI 0020360
    914 MILIKA GEGA (PRENDI) 0030912
    915 MIMOZA DERVENI 0030910
    916 MINA CAKAJ 0121031
    917 MIRBANE KUKA 0051096
    918 MIRELA HOXHA 00412042
    919 MIRELA MARKU 01010511
    920 MIRELA ÇULLHAJ/ILANAJ 0116783
    921 MIRELA MARKU 0116910
    922 MIRELA REXHEPI 0116920
    923 MONIKA BITRI 0051012
    924 MONIKA KARAJ 0116956
    925 MUHAMET TELHA 0116840
    926 MUHAMETALI ALLAJBEJ 0116701
    927 MYZEJEN NOKA 0020347
    928 NAHILE SAVA 0030883
    929 NAJADA KARAGJOZI 0117323
    930 NARDI TETA 0030911
    931 NAZIF MUKE 0117164
    932 NDRICIM KRRASHI 0120971
    933 NERGINA MUHA 0116721
    934 NERIDA LAMAJ 0080409
    935 NERTILA AHMATI 00411927
    936 NERTILA KËRÇUKU 0116778
    937 NERTILA LARAKU 0116923
    938 NERTILA KASEJA 0117084
    939 NERVILA BALLA/BRAIMLLARI 0116653
    940 NEVILA PACI 0090372
    941 NIKOLIN SYZIU 0051135
    942 NIKOLLA LICI 007 0997
    943 NORA BOÇKA 00411952
    944 NORA SHEHI 0117363
    945 NURTEN KËRÇIKU 0117484
    946 NUSRET DENAJ 0116154
    947 NUSTIL ALI 0051145
    948 OLESIA KUKLI 00411996
    949 OLGER BREGU 0060367
    950 OLGERSI BAJRAKTARI 0116846
    951 OLIGERTA BEÇA 0116825
    952 OLJADA MAHMUTLLARI 0117467
    953 OLSI NAKO 0050992
    954 OLSIANA LUMANI 0121160
    955 OLTIANA BALJA 0116811
    956 OLTIDA KURTI 0051123
    957 ORDETA GREÇI 0117140
    958 OREA LLUPI 0116637
    959 ORGEST HALILI 0051156
    960 ORIADA ÇANGOLLARI 0117344
    961 ORIADA QATO 0116597
    962 ORIELA GJOKA 0090348
    963 ORJOLA SIDA 0116979
    964 ORKIDA KADIU 0116694
    965 ORNELA KAPLLANI 0010779
    966 ORNELA KANANAJ(FASKO) 0051092
    967 ORNELA LUSHI 0080410
    968 ORNELA METANI/BAÇI 0117455
    969 ORNELA BALLA/SHEHU 0116777
    970 ORNELA DERVISHAJ 0116919
    971 ORNELA MULGECI 0117000
    972 ORNELA HANA 0117366
    973 ORNELA CYPI 0030896
    974 OSMAN GUGA 0116925
    975 PAMELA SHEHI 0030941
    976 PAMELA ULQINAKU 0117239
    977 PAMELA LLAZO 0121045
    978 PAOLA MULLALLI (LENGU) 007 0981
    979 PAOLA ALIAJ 0101067
    980 PAOLA BREGU 0121062
    981 PAOLAZIMA MUSLIA 0116982

    INFERMIERI VAP DATA 05.04.2019 ORA 11.00
    Nr. Emri Mbiemri Kodi
    982 PAULA SHTEMBARI 0051194
    983 PAULA BIXHEKU 0117324
    984 PAULO TOMA 0100951
    985 PAVLINA CARCANI 0121124
    986 POLJANA HALILI 0060399
    987 PRANVERA ALIU 0116978
    988 PRISHILA GUÇE 0116791
    989 PTOLEME MATAJ 0121123
    990 QAZIM XHELILAJ 0050746
    991 RAFAELA LAKA 0051129
    992 RAHIME POTKA 0116989
    993 RAJMONDA LEÇENJI 0116987
    994 REDION SHENBITRAKU 007 0588
    995 REDISA LIKA 0117105
    996 REDJOLA ZYLFOLLARI 0116931
    997 REDON BORAJ 0117491
    998 REKONA BEGOLLI 007 0585
    999 RENALDO MANÇE 00412026
    1000 RENATA SINANI 00412075
    1001 RENATA PAPDEJA 0116720
    1002 RENATA RUSTEMI 0116966
    1003 RENATO KOTORRI 00412106
    1004 RENATO TOROLLARI 0117431
    1005 RENILDA DERVISHI 0116612
    1006 REXHILDA YMERI 0117180
    1007 REXHINA ÇOBAJ 0117291
    1008 REXHINA PICARI 0117500
    1009 REXHINA RRUSHI 0116639
    1010 REXHINA SKOPECI 0116980
    1011 REXHINO DUDA 0117465
    1012 REZARTA MUCA 0090376
    1013 RIGEST XHAFERI 0121149
    1014 RIGORETA KUKA 0051104
    1015 RIJE META 0051186
    1016 RIKELDO NDREU 0117341
    1017 RINA MALQI 0090333
    1018 RITVANA TAFAJ 0116649
    1019 RITVANA ALCANI 0117006
    1020 RIZA XHELO 0010795
    1021 ROBERTA OSMËNA 0116809
    1022 ROGERTA NIKOLLI 0101058
    1023 ROLANDA DIKA 00411936
    1024 ROLANDA BRAKA 0051148
    1025 ROLANDA MURRIZI 0101061
    1026 ROLANDA KARAJ 0116642
    1027 ROMARIO ÇORJA 0020331
    1028 ROMARIO BANI 0120979\1
    1029 ROMILDA PIRRA 00412134
    1030 ROMINA BEQARI 00411948
    1031 ROMINA SHULI 0117347
    1032 ROMINA LLAHA 0116613
    1033 ROMINA SULA 0116814
    1034 ROMINA AGO 0116981
    1035 ROMINA SHAMETAJ 0121040
    1036 ROXHENSA HAXHILLARI 007 0757
    1037 ROZANA SHEHI 0116844
    1038 RUDINA BRATKO 0051168
    1039 RUDINA PIRKO 0116810
    1040 SABAH DURAKU 0030887
    1041 SABIANA ILJAS 007 0982
    1042 SABIHE BOCI 0116964
    1043 SABINA BARBULLUSHI 0101103
    1044 SABINA DAKA 0116786
    1045 SABINA SENKA 0117116
    1046 SAFETE DURRA 0117115
    1047 SAFETE ZYKAJ 0117403
    1048 SAJMIRA GECI 0117377
    1049 SAJMIRE HAJRULLAHI 0090360
    1050 SAMINA KUKA 0116948
    1051 SAMIRA PRENDI 0090330
    1052 SANEL JAHAJ 0116869
    1053 SARA GAVA 00411928
    1054 SARA AGUSHI 00412146
    1055 SARA DHIMA 0051136
    1056 SARA ISMAILI 0117343
    1057 SARA ALLAMANI 0116690
    1058 SARA VANI 0116832
    1059 SARA MECAJ 0121025
    1060 SEBASTJAN RISTA 0116988
    1061 SELMA HIMA 0117327

    INFERMIERI VAP DATA 05.04.2019 ORA 13.00
    Nr. Emri Mbiemri Kodi
    1062 SENETILDA GJATA 0050864
    1063 SERINA GOLEMI 0060394
    1064 SERMA STAFA 0116998
    1065 SHAJE CJAPI 00412116
    1066 SHEGA SALLIU 00411924
    1067 SHERI PESHKU 0030869
    1068 SHERIFE HYSA 0116785
    1069 SHKËNDIJE MARKU 0116758
    1070 SHPËTIM MUZHAQI 0116723
    1071 SHPËTIME HASANI 0116602
    1072 SHYHRETE MUÇA 0116828
    1073 SIBELA DOBRA 0116812
    1074 SIBORA MIRAKA(RRODHE) 00411522
    1075 SICILJANA TAHAJ 0121103
    1076 SIDORELA DUXHA 00412000
    1077 SIDORELA HASKASA 00412040
    1078 SIDORELA KODRALIU 00412077
    1079 SIDORELA XHANGOLLI 007 0994
    1080 SIDORELA FUSHA 0117305
    1081 SIDORELA SINKA 0116427
    1082 SIDORELA LIKA 0116700
    1083 SIDORELA DEDA 0116916
    1084 SIDORELA BUSHI 0117111
    1085 SIDORELA TURANI 0117405
    1086 SIDORELA PETRO 0121030
    1087 SIDORELA HITAJ 0121047
    1088 SIDORENA BENDAJ 0121130
    1089 SILDI MEKA 0121060
    1090 SILVA RAKIPI 0121076
    1091 SILVANA STERKAJ 0101037
    1092 SILVANA SINA 0117303
    1093 SILVANA HARHULLA/VATA 0116719
    1094 SILVANA SHAHAJ 0116922
    1095 SILVANA KOLA/BARDHI 0116946
    1096 SILVANA KOÇI 0050999
    1097 SILVANA ÇULLHAJ 0050870
    1098 SILVI BODE 0010782
    1099 SINDI JAUPI 00412023
    1100 SINDI BARDHO 0116803
    1101 SINORELA HEBEJA 0116893
    1102 SIXHEI MEJDOLLI 0117026
    1103 SKENDER FASHO 007 0975
    1104 SKERDIOLA SULA 0116918
    1105 SONILA MUÇA 00412027
    1106 SONILA KORE 0060225
    1107 SONILA ÇAUSHAJ 0116837
    1108 SONILA CARA 0030884
    1109 SONILA MALKA 0121064
    1110 SONORA HARUNI 0121094
    1111 SOTIRIKA ZIU 0116713
    1112 STELA MIRAKA 00412033
    1113 STELA MINA 0117495
    1114 STELINA MERZHEKU 0117104
    1115 STILIAN SIMONI 0121159
    1116 STILJAN HYSENAJ 007 0648
    1117 STIVEN BORDULLA 0101086
    1118 STUDIM HYSA 00411882
    1119 SUADA META 00412039
    1120 SUEDA KOCA 0116712
    1121 SUELA NDOJ 0090323
    1122 SUELA BANISHTA 0100963
    1123 SUELA NDOCI 0117468
    1124 TAULANT XHAFERAJ 060366
    1125 TAULANT BARDHI 007 1021
    1126 TAULANT KURTAGJA 0116902
    1127 TEA SULA 00411929
    1128 TEA HYSA 0117329
    1129 TEFTA KABASHI 0060318
    1130 TODI XHOGA 0117033
    1131 TONI VULAJ 0101013
    1132 TORI MESI 0117430
    1133 TRESI DOBI 0116934
    1134 UENDI SHAHINLLI 0117420
    1135 VALBONA BIBA 0116756
    1136 VALBONA MALO 0116839
    1137 VALBONA KRASNIQI 0116874
    1138 VALENTIN BIBA 0117423
    1139 VALENTINA BARDHOSHI 0116967
    1140 VALENTINA VERJONI 0116993
    1141 VANESA SUFAJ 0101053

    INFERMIERI VAP DATA 06.04.2019 ORA 08.30
    Nr. Emri Mbiemri Kodi
    1142 VANGJELI DIMROÇI 0116674/1
    1143 VASILIKA META 0117501
    1144 VASILIKA GJINI 0116726
    1145 VELISA SIQECA 0121028
    1146 VERZIKO LESHI 0010778
    1147 VIKTORE GJONI 0101012
    1148 VILMA ENGJELLI 0030905
    1149 VILSON KARDHASHI 0113225
    1150 VIOLA TUCI 0090354
    1151 VIOLA KULLA 0117288
    1152 VIOLETA PETOKU 0090374
    1153 VIOLETA ÇOLLAKU 0117141
    1154 VIRXHINIA HYSENLLARI 007 0973
    1155 VITJOLA MILE 0117247
    1156 VJOLA TOCI 0121113
    1157 VJOSANA HOXHA 0116904
    1158 XHEJDILJANA DODA 0116734
    1159 XHEJNI CEZMA 007 0990
    1160 XHEJSI QAFA 0116789
    1161 XHEKU SHARKA 0117345
    1162 XHEMILE TOÇILLA 0116727
    1163 XHEMILE LATA 0121038
    1164 XHENI DASHI 0117335
    1165 XHENI STAFUKA 0116724
    1166 XHENI DERVISHI 0116762
    1167 XHENIOLA HYSKA 0051183
    1168 XHENISA LILA 0117389
    1169 XHENISELDA KODHELI 0116912
    1170 XHENSILA FILE 00412078
    1171 XHENSILA MYFTARAJ 0051094

    INFERMIERI VAP DATA 06.04.2019 ORA 11.00
    Nr. Emri Mbiemri Kodi
    1172 XHENSILA BUZI 0117336
    1173 XHENSILA GJONAJ 0117406
    1174 XHENSILA OSMANI 0116709
    1175 XHENSILA SHKULAKU 0116779
    1176 XHENSILA KALOSHI 0117014
    1177 XHENSILA HAKA 0117083
    1178 XHERDJANA SKËNDERAJ 0116660
    1179 XHESARA NELAJ 0117440
    1180 XHESI VRETO 0117412
    1181 XHESIANA JASHARI 0117253
    1182 XHESIKA IZVIRA 0101065
    1183 XHESIKA MEMOLLA 0117348
    1184 XHESIKA BALLA 0116775
    1185 XHESIKA KAPLLANI 0116790
    1186 XHESINA GALANXHI 0116994
    1187 XHESJANA KUQI 0030940
    1188 XHESJANA KAJA 0030942
    1189 XHESJANA SADIKAJ 0060373
    1190 XHESJANA HASANI 0116759
    1191 XHETAN KAJA 0020352
    1192 XHEVAIR SULOZEQI 0120779
    1193 XHEVE NERGUTI 0080369
    1194 XHEVRIJE SINA 0117012
    1195 XHILDA PAJA 00412034
    1196 XHILDA KAPO 0116815
    1197 XHILDA BARDHI 0116945
    1198 XHOANA BREGU 0120976\1
    1199 XHOANA SKURA 0116744
    1200 XHOANA MEMA 0116949
    1201 XHOENA BLLOSHMI 0117311

    INFERMIERI VAP DATA 06.04.2019 ORA 13.00
    Nr. Emri Mbiemri Kodi
    1202 XHONI RIKA 0117301
    1203 XHONIS MALÇELLARI 0116749
    1204 XHOVANA RROZHANI 0101091
    1205 XHULIA MANE 00412038
    1206 XHULIA GREMBI 0051074
    1207 XHULIA HAMOLLARI 0116760
    1208 XHULIAN BALLIU 0117445
    1209 XHULIAN FERATI 0116635
    1210 XHULIAN BREGU 0116857
    1211 XHULIAN DURO 0116958
    1212 XHULIANA KALEMAJ 0116718
    1213 XHULIANA BEQARI 0030918
    1214 XHULJA DERVISHI 0051124
    1215 XHULJANA QETI 0051190
    1216 XHULJANA BEDELI 0117137
    1217 XHULJO IDRIZAJ 0121141
    1218 YLJANA RAPAJ 0116804
    1219 YZEDIN HATILLARI 0051144
    1220 ZAMIRA KROJ 0060368
    1221 ZEF NDRECA 0030952
    1222 ZENEL KËRÇYKU 0116739
    1223 ZENGJINE PUSHI 0116995
    1224 ZINET SHEHU 0020351
    1225 ZOGË VATA 0101072
    1226 ZYBIANA BUZI 0030946

    Latest news

    Për nder të 28 Nëntorit, shqiptarët në Nju Jork brenda natës mbushin lagjet me flamurin kombëtar

    Shqiptarët të cilët jetojnë dhe veprojnë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës edhe një herë e kanë dëshmuar se janë më të bashkuar se...

    “Qyteti Muze i Beratit”, vendi i ruajtjes së traditës dhe lashtësisë shqiptare

    Nga ADEM LUSHAJ – Deçan – Kosovë Ruajtja e vlerave antike si, shtëpitë, kalldrëmet, rrugicat, pastaj Kalaja, Muzetë e shumta, Lumi “Osum”, ullishtat, “përsheshi me...

    3 Trajtime në shtëpi për të rinuar lëkurën e duarve!

    Duart tona kanë një lëkurë shumë të hollë dhe të ndjeshme. Pikërisht për këtë kërkojnë kujdes të veçantë. Disa faktorë mund ta rrënojnë lëkurën.Për...

    Stela e ushtarit ilir Bato nga Kaliqani i Istogut

    Stela e ushtarit ilir Bato nga Kaliqani i Istogut Nga: Haxhi MEHMETAJ, arkeolog Nga ky mbishkrim kuptojmë që kemi të bëjmë më një monument varri të...

    Related news

    Për nder të 28 Nëntorit, shqiptarët në Nju Jork brenda natës mbushin lagjet me flamurin kombëtar

    Shqiptarët të cilët jetojnë dhe veprojnë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës edhe një herë e kanë dëshmuar se janë më të bashkuar se...

    “Qyteti Muze i Beratit”, vendi i ruajtjes së traditës dhe lashtësisë shqiptare

    Nga ADEM LUSHAJ – Deçan – Kosovë Ruajtja e vlerave antike si, shtëpitë, kalldrëmet, rrugicat, pastaj Kalaja, Muzetë e shumta, Lumi “Osum”, ullishtat, “përsheshi me...

    3 Trajtime në shtëpi për të rinuar lëkurën e duarve!

    Duart tona kanë një lëkurë shumë të hollë dhe të ndjeshme. Pikërisht për këtë kërkojnë kujdes të veçantë. Disa faktorë mund ta rrënojnë lëkurën.Për...

    Stela e ushtarit ilir Bato nga Kaliqani i Istogut

    Stela e ushtarit ilir Bato nga Kaliqani i Istogut Nga: Haxhi MEHMETAJ, arkeolog Nga ky mbishkrim kuptojmë që kemi të bëjmë më një monument varri të...

    LEAVE A REPLY

    Please enter your comment!
    Please enter your name here