nexhmije hoxha

Ndahet nga jeta në moshën 99-vjeçare Nexhmije Hoxha

Është ndarë nga jeta në moshën 99-vjeçare Nexhmije Hoxha e veja e diktatorit Enver Hoxha dhe ish-drejtoresha e Institutit të…

1 year ago