Thellohet bilanci i tragjedisë, shkon në 21 numri i viktimave

Thellohet bilanci i tragjedisë së tërmetit, shkon në 21 numri i viktimave

Ndërkohë më parë ishin nënë e bir në Thumanë, që fatkeqësisht i kishte zënë poshtë tavolina e bukës që çuan në 20 numrin e viktimave.

Gazetari i Top Channel Muhamed Veliu tha se viktimat janë Sardi Cukaj dhe Mira Cukaj nënë e bir. Ndërsa po kërkohen prindërit e 25-vjeçarit që shpëtoi më herët.

Vijon…


Posted

in

,

by

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *