Thellohet bilanci i tragjedisë, shkon në 21 numri i viktimave

Thellohet bilanci i tragjedisë së tërmetit, shkon në 21 numri i viktimave Ndërkohë më parë ishin nënë e bir në Thumanë, që fatkeqësisht i kishte zënë poshtë tavolina e bukës që çuan në 20 numrin e viktimave. Gazetari i Top Channel Muhamed Veliu tha se viktimat janë Sardi Cukaj dhe Mira Cukaj nënë e bir.… Continue reading Thellohet bilanci i tragjedisë, shkon në 21 numri i viktimave

15 plazhet më të bukura Shqiptare / Foto

Shqipëria po mbush gjithmonë e më shumë listat e vendeve që sugjerohen nga kompani e blogje të njohur udhëtimi, si destinacione për të mos u humbur. Shqipëria është shndërruar shumë shpejt në një destinacion veror popullor, falë bregdetit mahnitës dhe plazheve të bukura që janë disa prej faktorëve madhorë që qëndrojnë pas rritjes në shifra… Continue reading 15 plazhet më të bukura Shqiptare / Foto