termetet

E gjithë Shqipëria në këmbë, mblidhen ndihma në çdo shesh për të prekurit e tërmetit

E gjithë Shqipëria është sensibilizuar dhe po mbledh ndihma për familjet e prekura nga tërmeti në Durrës. Në çdo shesh,…

1 year ago

Shkon në 31 numri i viktimave, nxirret trupi i 22 vjeçares Griselda Lala

Një trup është nxjerrë në zonën e ish kënetës në Durrës. Viktima është Griselda Lala, 22 vjeç, trupi i së…

1 year ago

Thellohet bilanci i tragjedisë, shkon në 21 numri i viktimave

Thellohet bilanci i tragjedisë së tërmetit, shkon në 21 numri i viktimave Ndërkohë më parë ishin nënë e bir në…

1 year ago

Thellohet bilanci i viktimave/ Zyrtarisht 6 të vdekur, mes tyre një 10-vjeçare

Thellohet bilanci i viktimave nga tërmeti që goditi vendin. Ministrja e Mbrojtjes konfirmon se 6 persona kanë humbur jetën, ndërkohë…

1 year ago

Shqipëria në panik nga tërmetet, konfirmohen zyrtarisht 4 viktima

(NE PERDITESIM) Një tërmet i fuqishëm 6.3 ballë ka goditur vendin, ndërkohë që flitet për 4 jetë të humbura. Ndonëse ende…

1 year ago

Lëkundje të forta tërmeti në vend, njerëzit në panik, braktisin shtëpitë

Lëkundje të forta tërmeti janë ndjerë sot në orët e para të mëngjesit me epiqendër afër qytetit të Durrësit. Ato …

1 year ago