Categories
Lajme

Tirana në kaos, protestuesit djegin kazanët e mbeturinave /Video

Është futur në kaos kryeqyteti mbrëmjen e sotme, teksa para Parlamentit është duke u protestuar nga opozita për të rrëzuar qeverinë e Edi Ramës.

Policia po i kundërpërgjigjet protestuesve me ujë, gaz dhe shkopa gome, ndërsa këta të fundit pas zmbrapsjes te “Rrruga e Elbasanit” i kanë vendosur flakën disa kazanëve të mbeturinave.

https://www.youtube.com/watch?v=lgrUDqJveBo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *